2752
2734
عنوان

همش دلشوره دارممممم

159 بازدید | 25 پست

تورو خدا دارم خفه میشم

امروز همش دلشوره دارم الکی

تپش قلب دارم 

نفس نمیتونم خوب بکشم بزور نفس میکشم

چیکار کنمممم 

نمیدونم چمه

اسفند دود کردم صدقه دادم اصلا خوب نمیشم

دقیقا مث من👩🏻‍🦯💔

بی محلی و سردی واسه جذب کردن بچه هاست، من دیگه مخم نمیکشه میزنم تو دهنت ؛)  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  

قرآن بخون وضو با آب سرد بگیر برو امام زاده ای و به این فکر کن دنیا ارزش هیچ چیزی رو نداره  و به یه آدم کمک کن حالت خوب میشه مثلا بیا تایپیک اخرم من بهم بگو چیکار کنم 

خدايا ارامشي عطا كن كه بپذيرم انچه را كه نميتوانم تغيير دهم. خدایا چرا منو تو امتحانای سخت قرار دادی ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم همینطورم اما بخاطر یسری مشکلات اینجوری میشم با ایت الکرسی و صلوات خودمو اروم‌میکنم باردارم ی هفته پیش نزدیک بود سکته کنم ضربان قلبم رفت بالا تمام رگای گردنم زد بیرون زودی خودمو رسوندم بیمارستان

حالا شما میگی الکی دلشوره میگیری نمیدونم چرا آیت الکرسی مداااام بخون خیلی تاثیر داره

برای من که تقریبا همینم. دو سوره ی ناس و فلق  خیلی خوبه البته  همراه تدبرش حالا از هر استادی عالیتره.    

دستتون رو بزارید روی قلبتون وبا توجه ذکر لاحول و لا قوه الا بالله بگید 

تا کسی تجربه نکنه نمیفهمه چی میگید

برای من که تقریبا همینم. دو سوره ی ناس و فلق  خیلی خوبه البته  همراه تدبرش حالا از هر استا ...

مرسی عزیزم 

۲ بار ایت الکرسی با معنیش خوندم خیلییییییی الان اروم شدم

نمیدونم اصلا چم شده بود داشتم میمردم واقعا نفسم بالا نمیومد

مرسی عزیزم  ۲ بار ایت الکرسی با معنیش خوندم خیلییییییی الان اروم شدم نمیدونم اصلا چم شده بود ...

پناه باید برد به خدا.   من در مورد خودم گاهی میگم مشکل اینه توکلم به خدا کمه.     البته ظاهرا وضع مزاج و ویتامینها و کم خونی و... هم تاثیر داره ک خوبه چک بشه

پناه باید برد به خدا.   من در مورد خودم گاهی میگم مشکل اینه توکلم به خدا کمه.     الب ...

یه استادی هست درباره انرژی و خدا صحبت میکنه

میگه هروقت هرجا سره هرچی حالتون بد شد کاری از دستتون برنیومد

اینو بگید....

منم بعد سوره خوندن گفتم ...خدایا من از همه جا عاجزم به بزرگی خودت منو ببخش خودمو میسپرم دستت کاری ازم ساخته نیست 

خودت اشوب دلمو رفع کن و....

به خداوندی خدا قسم ۵ دیقه نکشید نفسم جا اومد تپش قلبم اروم شد 

اینو گفتم اگه دچار همچین مشکلی مثل من شدی اینکار و انجام بده از خودش بخواه فقط

سلام اره درست میشه ولی خیلی مشکل حس میکنم

شوهرم سر یه بحث الکی چهار ماه گفته برو خونه پدرت میخوام طلاقت بدم کاری هم نکرده دادخواستی هم نداده چندبار گفتم خب دادخواست بده گفته طول میکشه این وسطا هم بحثمون زیاد شد غرورم نمیذاره اینجور از یطرف میگم خب طلاقم بده از طرفی دلم با طلاق نیست

یه استادی هست درباره انرژی و خدا صحبت میکنه میگه هروقت هرجا سره هرچی حالتون بد شد کاری از دستتون بر ...

سلام دوستم منم همینم امروز اصن انگار دارم خفه....استرس دارع میکشه منو....شما چی خوندی که آرام شدی

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
2706