2733
2734
عنوان

علت جذابیت این ادما چیه

83 بازدید | 12 پست

یسریا هستن زیبایی خاصی ندارن نه موی طلایی نه چشم ابی نه دندونای کامپوزیت کرده اما جذابن بنشرتون علتش چیه ؟ خودم حس میکنم چون سامل هستن جذابن ینی نه سفیدی چشاشون قرمزه نه کمخونن نه زیر چشاشون گوده نظر شما چیه 

اعتماد به نفس

بی محلی و سردی واسه جذب کردن بچه هاست، من دیگه مخم نمیکشه میزنم تو دهنت ؛)  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم بعضی ها رو می بینم نورانی هستن. و چهره هاشون خیلی جذابه یه طوری که آدم دوس داره واقعا چند دفعه به چهره شون نگاه کنه. البته پرسیدم فهمیدم نماز شب می خونن 

بی وفایی بی وفاییییی این 👈 دل 👉 من از غصه داغوووون شده 💕

من خیلی زیبا نیستم،اما اکثر آدما میگن حس خوبی از هم صحبتی باهام میگیرن و احترام زیادی برام قائلن شده 

منظورتون از جذابیت همینه؟

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)
سالم😂😂😂

ااعاا😂😭

ولی ی چیزی بگم زیبایی ذاتی واقعا خودش مهمه فقط  ببین چشم آبی و موی طلایی ملاک و معیار  نیست 

(من خودم چشمام عسلی کهربایی و خب درشت با مزه های فر و بلند موهامم روشنه و پوست بسیار سفید وبینی کوچک ولی بور نیستم)اینارو گفتم ک نگی لابد خودت نداری حسودیت میشه ک میگی معیار زیبایی نیست موی بور و چشم رنگی  نه منظور من چیز دیگست

ببین من یکی میشناسم چشاش سبزه ولی خوشگل نیست یکی میشناسم چشاش قهوه ای ولی خوشگل ترینه 

یکی میشناسم چشاش ابیه موهاش سیاه خوشگله ولی یکی میشناسم موی بور اصلا زیبا نیست 

بنظرم کسی که خوشگله ذاتا خوشگله و ربطی ب چیزی دیگه ای نداره 

...💜Fearless