2752
2734

والا من پسر عممو دیدم که بیشتر اوقات با رفیقاش بیرون بود درحال دور دور درس نمیخوند همش یللی تللی اخرم قبول شد زیادم تلاش نکرد پایشم قوی نبود پارسال قبول شد با یسال خوندن شل

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا من پسر عممو دیدم که بیشتر اوقات با رفیقاش بیرون بود درحال دور دور درس نمیخوند همش یللی تللی اخر ...

والا خوشبحالش چطور میشههههه یکیو تو سایت میشناسم بنده خدا تلاش میکنه کلی ب امید پیرا 

سهمیه داره؟

والا خوشبحالش چطور میشههههه یکیو تو سایت میشناسم بنده خدا تلاش میکنه کلی ب امید پیرا  سهمیه دا ...

والا هزیزم با یکم تلاش میشه قبول شد روزی دوساعتو میخوند.... 

سهمیه هم نداشت هیچییی خودم ثبتنامش کردم. کارنامشو خودم گرفتم هیچیه هیچی نداشت 

والا خوشبحالش چطور میشههههه یکیو تو سایت میشناسم بنده خدا تلاش میکنه کلی ب امید پیرا  سهمیه دا ...

ببین تو درس بخون پیوسته بخون بعضیا خودشونو میکشن برا درس خوندن ولی امروز ۱۰ ساعت میخونن فرداش ۵ ساعت اینجور درس خوندن فایده نداره  باید روی یه نظم خاص درس بخونی شده روزی ۲ ساعتم بخونی. ولی هر روز بخونی..... این رمز موفقیته...

و اینک خودمم کنکوریم پشت کنکورم. سال بعدی میشه سال پنجمم ولی فقط اسمم پشت کنکوریه درس نخوندم بخاطر اوضاع روحیه بدم میخام امسالو دیگه بخونم ولیمیدونی اراده ندارم...اراده واقعا مهمه

والا هزیزم با یکم تلاش میشه قبول شد روزی دوساعتو میخوند....  سهمیه هم نداشت هیچییی خودم ثبتنام ...

هییییی مگه میشههه

حتما ی پایه قوی ،هوشی ،بالاخره الکی نیس منم در حد عالی نخوندم کنکور اردیبهشت در حد 20درصد زدم و تصمیم گرفتم بمونم😭

درصداش چند بود 

منم هیچی نخوندم یعنی میتونم قبول شم انسانیم

اینکه هیچی نخونیو بخایدقبول شیی مسخرس من خاستم بگم پسر عمم تفریحشو میکرده ولی خب قبولم شده  پسر عمم روزی ۲ساعتو حتمن میخورد هر روز...

ببین تو درس بخون پیوسته بخون بعضیا خودشونو میکشن برا درس خوندن ولی امروز ۱۰ ساعت میخونن فرداش ۵ ساعت ...

دقیقااا من درگیر افسردگی و کمالگرایی و بودم کلاااا خیلی پشیمونی ک فایده نداره حس میکنم امسال خدا خیلی فرصتا رو بهم داد و استفاده نکردم و دیگ غیر ممکنه بهم کمک کنه😭

هییییی مگه میشههه حتما ی پایه قوی ،هوشی ،بالاخره الکی نیس منم در حد عالی نخوندم کنکور اردیبهشت در ح ...

پایه قویو ک نه نداشت اصلا من تستش کردم ....

هوشش خوبه ولی نابغه ک نیست مث خودمه...

درصداش والا یادم نیست ولی بین ۳۰ و ۴۰ بودن

2706