2733
2734

یه بار رفتم 

بم گفتن عین دیوونه رفتار نکن 

یبار رفتم هی نشست تو صورتم آروغ زد 

یبار رفتم 

گفت تو دیگه نمیدونی درس بخونی 

یبار رفتم گفت برو کلاس خنده 

دیگه نرفتم 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی به خودتونم داره من راضی بودم ازش ولی خودش میگف با یه بیمار یکساله حرف میزنم دوس پسرش ترکش کرده و بعد از یکسال گریه کرده و دقیقا همون حرفای جلسه اول رو زده خب این یعنی تاثیری نداشته 

ولی من مشکلم چیز دیگه ای بود خودمم خیلی کمک کردم به خودم و حل شد تا حدود زیادی

اکثرا خودشون دارو لازمن

آخه اصلا کی گفته یه تراپیست قطعا نباید دارو بخوره 

مثل چشم پزشکی که عینک میزنه دکتر قلبی که دریچه‌ی قلبش مشکل داره 

بستگی به رویکردش تجربه‌اش و مهارتش داره 

و اینکه کلا پیش تراپیستی که خودش درمانگر نداره نرید

ببین من روانشناسم چندتا نکته بهت میگم که جواب بهتری بگیری 

همینجوری یه روانشناس پیدا نکن و برو پیشش 

حتما رزومه‌شو بررسی کن 

خیلی مهمه که خودش درمان گرفته باشه، رویکردش مشخص باشه، دوره‌هایی که گذرونده مشخص باشه 

و اصلا اشکالی نداره که ازش بپرسی یا قبل اینکه بری سرچ کنی راجع بهش 

بستگی به خودتونم داره من راضی بودم ازش ولی خودش میگف با یه بیمار یکساله حرف میزنم دوس پسرش ترکش کرده ...

ممکنه اون دختر خودش طرحواره داشته باشه و تمایل به موندن توی سوگ یا جلب توجه و ...

بستگی داره پیش کدوم روانشناس بری...طرف میره یه روانشانس ارزون قیمت و داغون پیدا میکنه که اصلا حتی معلوم نیست مدرک بالینی داره یانه، بعد میشینه به همه تعریف میکنه که روانشناسا خودشون کم دارن یا فلان...خوب مگه مجبورید پیش هر روانشناسی برید😂

مشاوره که میری به عنوان یک تمرین نگاه کن برای محضر خداوند

همههههههههه چی رو باید بگی. سخن نرین جاش اون وقتی هست که میخوای حقیقت رو بگی که خودت مقصری

اما فایده داره. خوب میشی اگه اینطوری باشی

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
2706