2733
2734
عنوان

چرا مامان خوبی نیستم آخه

181 بازدید | 22 پست

الان شدید عذاب وجدان دارم به بچم زیاد نرسیدم چون بچه بودم خودمم بشدت بی خیال بودم بچم یبوست داشت پیگیری نکردم و خیلی کارای دیگع چرا بچه میاریم وقتی عرضه نگهداریشو نداریم انقدر گریه کردم دارم منفجر میشم از عذاب وجدان 

وزن فعلی ۱۰۰ وزن هدف ۷۰ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم گاهی خسته میشم همسرمم اکثرن نیست و دست تنهام آدم سنگ بشه مادر نشه😅واقعا سخته فقط ما مادرا همو درک میکنیم که چقدر فشار رو توی زندگی تحمل میکنیم از بچه وجمع کردن زندگی و هزار هزار چیز دیگ

عزیز تو قرار نیست از اول کامل باشی 

همین مسیریه  که  تجربه تو رو کامل میکنه و از اون به بعد تصمیم درستی میگیری 

اینطور که حرف زدی حس  کردم مادرشوهرمنی .با کوچکترین نقطه ضعفی که در مادری کردنم میبینه همه منو میبره زیر سوال و سعی در عذاب وجدان دادن منو داره 

منم گاهی خسته میشم همسرمم اکثرن نیست و دست تنهام آدم سنگ بشه مادر نشه😅واقعا سخته فقط ما مادرا همو د ...

انقدر ناراحتم براش بخدا کوچولو رو ظلم کردم در حقش

وزن فعلی ۱۰۰ وزن هدف ۷۰ 
عزیز تو قرار نیست از اول کامل باشی  همین مسیریه  که  تجربه تو رو کامل میکنه و از اون ...

من خیلی کوتاهی کردم در حقش خیلی من خیلی دلم براش میسوزه 

وزن فعلی ۱۰۰ وزن هدف ۷۰ 
افسوس گذشته رو میخورم وگرنه الان اوکی هست 

مامان منم ی دورانی بیخیالم شده بود الان حواسش بهمه

اونم افسوس میخوره ولی حق بده تو هم اولین باذه داری زندگی میکنب

THE UNIVERSE SUPPORTS ME AND WANTS TO GIVE ME WHAT I WANT🌟
انقدر ناراحتم براش بخدا کوچولو رو ظلم کردم در حقش

من حتی گاهی دعواشم کردم ولی اون میاد منو بغل میکنه و بوسم میکنه .خب بخدا دیت خودم نیس دست تنهام نیاز ب استراحت دارم همسرم نیست اکثر کارای بچه روی دوش منه 

مامان منم ی دورانی بیخیالم شده بود الان حواسش بهمه اونم افسوس میخوره ولی حق بده تو هم اولین باذه دا ...

نباید اینکارو میکردم چرا باید نبرمش دکتر واسه یبوستش 

الان پولم نداشتم ولی قرض کردم فردا ببرمش گناه داره بچم عذاب میکشه 

وزن فعلی ۱۰۰ وزن هدف ۷۰ 
2706