2733
2734
عنوان

بیاید بازی🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 87 پست
۴۰😂😂 گوشی کسی رو زیاد چک نکردم شاید ۱ یا ۲ مورد ک اونم ۸ ننره بهم تعلق میگیره پس ۴۸😂

نه دیگه  منهای ۱۰ چون فضولی😂😂

حَواسِتو بِدِع بِ ماهِت،چِراغائِ شَهر اَرزِش نَدارَن(: ♥✨ ️ متاهل= متعهد♡♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه دیگه  منهای ۱۰ چون فضولی😂😂

😂😂😂 بخدا خیلی جاهام فوصولی نکردم اونن بخاطر گناهش مگه نه کلی گدشی با مسورد زیر دستم بود ولی نگا نکردم😂😂😂😂

۸ تا خیرشو ببینی

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫
😂😂😂 بخدا خیلی جاهام فوصولی نکردم اونن بخاطر گناهش مگه نه کلی گدشی با مسورد زیر دستم بود ولی نگا ن ...

ای ناقلا😂😂

اها یجاهام خیلی فوضوبی کردم🤣🤣🤣 اونا ک چت میکنن کنارم میشینن پیاماشونو میخونم🤣🤣🤣چس کنم چشمه می ...

ببین چه فضولی تو باید منهای ۲۰ شی دیگه فایده نداره😂😂😂😂

ببین چه فضولی تو باید منهای ۲۰ شی دیگه فایده نداره😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣خب چشمه ، ابزاز نگاه کردنه و متحرکه 

مگ دست منه🤣🤣🤣🤣

بعدم گوشیشونو بجور بگیرن من نخونم🤣🤣🤣

یه خاطره برات بگم🤣😅

رفته بودیم با دوستام ببرون شب تو ماشین

اقا یکیشون داشت چت میکرد من ار تو شیشه ماشین برعکس میخوندم و نگا میکردم ببینم کجاها میره

بعد اون به خیال خودش گوشیشو یجور گرفته ک ما نبینیم😅🤣🤣🤣🤣

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫
🤣🤣🤣🤣خب چشمه ، ابزاز نگاه کردنه و متحرکه  مگ دست منه🤣🤣🤣🤣 بعدم گوشیشونو بجور بگیرن من ن ...

😂😂😂😂😂😂چه بدیییییی تو خوب شد گفتی از این ب بعد حواسمون باشه یکی مثل تو فضول شاید نگاه کنه🤣🤣🤣🤣🤣

2706