2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودت ب چی علاقه داری 

نمیشه برا همه ی نسخه پیچید

در چ حد درآمد میخای

تحصیلاتت چیه

چقد سرمایه داری

بگو تا مناسب خودت پیشنهاد بدم

مامان دو تا پسر شیطون و همسر بهترین مرد دنیا....لایک نکن ریپلی کن ریپلی دوس دارم  
آنلاین شاپ  من خودم شال میفروشم با سود خیلی کم

واقعا سود داره ؟؟ 

کسی خرید میکنه ؟ 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
اشباع نشده بنظرتون

ب نظر من ک چرا 

ما فقط موفق ها رو میبینم وگرنه هزار تا ناخن کار و مژه کار بیکار میشناسم من 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
واقعا سود داره ؟؟  کسی خرید میکنه ؟

نه اگر از سودم بخوام بهت بگم خیلی کمه شاید ۱۰ تا ۱۵ تومن تو همین سایت به بچه ها گفتم حمایتم کردن خرید کردن شروع کارمه تازه سود کم میگیرم مشتری راضی باشه 

نه اگر از سودم بخوام بهت بگم خیلی کمه شاید ۱۰ تا ۱۵ تومن تو همین سایت به بچه ها گفتم حمایتم کردن خری ...

باید خیلی صبور باشی ک بگیره