2752
2734

دوستان من تسهلیگر توسعه فردی هستم،حالا میخوام به صورت رایگان،یه گروه بزنم و به روش خودم در طول یکسال به افراد کمک کنم که در خودشون  و زندگیشون بتونن تغییرات ایجاد کنن.

حالا هرکس میخواد که بیاد توی این گروه بگه من براش لینک بدم،ولی شرط داره

شرطشم تعهد به انجامه

توی طول این یکسال تا خرداد سال بعد یعنی به امید خدا

هم به صورت قدم به قدم تغییر ایجاد می‌کنیم

هم برای همه هر هفته یا هرروز مطالب آموزشی تولید میکنیم

هم برای اشخاص به صورت خصوصی اگر سوالی در زیرفصل های توسعه فردی مثل هدف،انگیزه،سردرگمی،اهمالکاری،کمالگرایی،پیشرفت گرایی،اعتماد و عزت نفس و ......... بهشون مشاوره میدم اونهم رایگان!!!

حالا چرا میخوام اینکارو بکنم

چون میخوام فقط هرکسی که عضو میشه یه صلوات براس شادی روح پدرم بفرسته،اینم کار خیر من چیزی که در توانم هست.

بعدها اگر دوستان خواستند تسهیل گری فردی هم براشون انجام میدم با نصف قیمتی که از تسهیلجوهای الانم میگیرم

خلاصه بهتون بگم که کارهایی که میخوایم انجام بدیم فوق العاده جذاب و حال خوب کنه و حس خوبی بهتون میده

پس اگر اهل عملید و اگر دوست دارین شروع به تغییر زندگی کنید و یاد بگیرید خیلی چیزها رو همینجا اعلامم کنید

ضمناً،گروه در برنامه بله ایجاد میشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دخترا تو روبیکا گروه زدیم که دور هم باشیم کسی خواست بگه لینک بدم ببخشید اسی🌻

اینجا لینک نمیزارم بخاطر اقایون

میشه برای خانه دارشدنمون یه صلوات بفرستی🌸خدایاشکرت ❤️

هستمممممممممم😍😍😍😍✨️❤️🥹

۵ ساله که خواننده خاموش بودم ، اما بلاخره تصمیم به تبادل نظرات و احساساتم کردم 😇. هر طور که به آدم ها یاد بدی ؛ همانطور باهات رفتار می‌کنند😊 هدفمند و سلامت باشیم🙌💪🥰
2706