2733
2734

خیلی اخلاقم افتضاح شده سر کوچکترین چیزا داد و بیداد میکنم  ینی داد ها ..... کلا عادت شده برام انگار

قبلا داداشم ی چیزی میگف بهم الان هیچی نمیگه به‌نحوی گاهی سعی میکنه آرومم کنه یا سعی میکنه مشکل حل کنه ک دهنم بیته بشه خیلی از خودم بعد هر داد و بیداد بدم میاد الان سرش داد زدم ک چرا شارژر منو ورداشتی گن و گور شده .... از صبح سر کار بود تا ۱۰ شب باز پاشد برام پیداش کرد ..... کلی جیغ جیغ کردم سرش هیچی نگف بهم ...... تازه ۱۰ ک اومد منو برد بیرون کلی چیزی خرید ...

ا خودم بدم میاد الان چیکار کنم؟؟؟خوابیده .... خیلی بد رفتار میکنم اگ حتی بهم بگه خفه شو انقدر حالم بد نمیشه .... الان چیکار کنم؟؟؟ صبحم قبل اینکه من پاشم میر سرکار تا ظهر نمیبینمش من ۱۸ اون ۲۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه پیام معذرت خواهی بفرست بخواب

صبح میبینه 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 

هرکی حالش از اسی بهم خورد لایکم کنه😕

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️

عزیزم ،چقدر واسه شوهرت ناراحت شدم😢منم بعضی وقتا عصبی میشم ولی سعی میکنم خودمو کنترل کنم

من اونیم که سایه هم نداشت...((اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ...))👣و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست....   از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند....مگر ما چقدر زنده ایم که انقدر میمیریم؟ 🖤  باهم قهر نکنیم خیلی وقتا تلفن بدموقع زنگ زده و داغی بردل گذاشته 🖤                                                                    

فردا ی چند شاخه گل بگیر برو محل کارش از دلش دربیار یا اومد خونه از دلش در بیار این اخلاقتم فراموش کن

کاربری دو نفره ⭕️ رد نکن امضامو تروخدااااا واسه نیتم دعا می‌کنی 🥲💔
هرکی حالش از اسی بهم خورد لایکم کنه😕

من خودم حالم از خودم بهم خورده ......

خب چیکار کنم پرخاشگر شدم تازه کلی حرف بارش کردم ک تو منو سرماخورده کردی کلی کار دارم الان با این حال بد چجوری انجام بدم و..... 

الان تو خونه ماسک میزنه بدبخت همش

قبلا حاضر جوابی میکردم قشنگ تر نیزد تو هیکلم ولی الان چیزیم نمیگه نمیدونم چرا

احساس میکنم خیلی دارم آزارش میدم از خودم بدم میاد 😭💔دست خودمم نیس