2752
2734
عنوان

به نظر شما ازش عذر خواهی کنم

103 بازدید | 10 پست

یه اقایی چندسال پیش بصورت ملایم داشت با من صحبت میکرد ولی با توجه به اینکه من یخورده رفتار منفی ازش دیده بودم بهش خیلی گارد داشتم و خیلی پر بودم از خشم خیلی اروم داشت باهام حرف میزد من خیلی خیلی خیلی زشت کوبوندمش چ‌ون سوتفاهم شد و من منظورشو بد برداشت  کرده بودم و اون مثل اینکه هنوز اون رفتار من تو ذهنش هست و دلخورع

تازگیا بعد چندسال دیدمش تو دلمه ازش عذر بخوام اخه تو دلم نمیخواد کسی منو فرد تند خو و بیشعور ببینه اگه عذر خ‌واهی کنم بابت اون سوتفاهم کوچیک میشم؟ میخوام فقط نظر شما رو بدونم شملم ک از کل ماجرا اطلاع ندارید ولی تونستم برسونم بهتون

خودم میخوام خیلی سرسنگین بابت اون سوتفاهم عذر بخوام اخه ازار من ب مورچه نمیرسیذ😔 از طرفی همکار ایندم ممکنه بشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه بابا ولش کن، اونوقت فکر میکنه شاید بهش منظور داری، بی تفاوت باش

اخه خیلی زشت و تند و تهاجمی بود خودم اب میشم بزار فکر کنه منظور دارم نمیخوام ذهنیتش ازم بد باشه کسی😔

نه با توضيح از چيزي ك گذشته تو ذهنش درست نميشه ولي رفتار از اين ب بعدت ذهنيتشو تغير ميده 

اخه باهاش مهربون شدم ب بقیه میگه دخترع خوددرگیر و بلاتکلیفه یبار داغه یبار سرده