2752
2734

وای بچه ها فیلم گرفتم با آهنگ کی تو رو قشنگت کرده

به دوستم گفتم تگم کنه تو استوریش بفهمه منم

پیجم باز بود 

پیج خودشم قفل فالوش کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معلومه خودشم روت کراشه

فیلم از خودت بود؟ نمیدونم فالو کنی یانه اما خودش چرا فالو نکرد پیج تو که بازه. لایک کن  در جوابش  گلی چیزی بذار شاید فالو کنه تورو

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فیلم از خودت بود؟ نمیدونم فالو کنی یانه اما خودش چرا فالو نکرد پیج تو که بازه. لایک کن  در جواب ...

آره خودم بودم

❤️✨

اینو گذاشتم لایک کرد

ولی خودش فالو نکرد🥲

واییی ذوق:)) فالوش کنم  هر روز میبینمش:)

نه فالو نکن.دم دستی نباش.حتی اگه اون فالوت کرد تو ناز کن

ولی جواب این کامنتش بده و تشکر کن ازش تا سر صحبت باز بشه

تلاش میکنم برای سرنوشت 
باش اینو فرستادم،✨❤️ لایک کرد

جواب چندتا کامنت دیگه هم بده که فکر نکنه فقط جواب خودشو دادی.مطمین باش با این پیامش یعنی خودش دنبال بهونست باهات ارتباط بگیره.پس صبر کن تا شروع کننده اون باشه.

تلاش میکنم برای سرنوشت 

حروم خدا رو حلال نکنیم که قیامت در پیش داریم 

این حرف منو شیطون کاری میکنه به دل بعضیاتون خوش نیاد.پاک زندگی کنیم تا خدا هم هوامون رو بیشتر داشته باشه

حاجات شرعیتون براورده به خیر ان شاءالله  

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏من هیچی تو زندگیم کم ندارم هیچی همش رو از نماز و شاکر بودن ودعای پدر ومادر دارم(حروم خدا رو حلال )نکنیم ....   اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری س        اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س حاجات شرعیتون براورده به خیر ان شاءالله 🙏
2706