2752
2734
عنوان

مامانم ازدواج کرده ناراحتم 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 127755 بازدید | 737 پست
کد ملی طرفو میزنی حتی اگه میخوای شوهرت رو ببینی ازدواج موقت داشتی یا نه ملک ماشین چی داره تو بی خبری ...

آها با گوشی اون باید ثبت نام تو اون دفتر خونه ام نشون میده یا نه کدوم دفتر خونه بوده 

خدا خیرت بده 

متولد ۱۳۶۹ هستم 
من اینجور وقتها یه چیزی خیلی ذهنم رو درگیر می‌کنه. خانمهایی که این وسط هوای افرادی که به هر دلیلی ا ...

به نظرم میشه دوام آورد 

خودشم تو سن بالا ..

آدم باید یکم خوددار باشه 

و خودخواهی نکنه 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط درکش کن چیزی بهش نگو اونم نیاز ب تکیه گاه داره هم مالی و عاطفی کنار بیا و بهش تبریک بگو

گفتنش آسونه ..

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
یعنی چی یه چیزی بگم ناراحت نمیشی؟ این خیلی سوال مسخره ای هست، ۶۳ سال توانایی جنسی نداره، اونیکی زن م ...

باور کن مردا اخرین نقطه ای که تو بدنشون از کار میفته همونه تا ۱۲۰ سالگی توانیش‌ حتی میگن بیشتر از جوونیاشون میشه ..

منو تهران منو دلشورهای ناتمامش ...
الهی بمیرم برای مادرم...۴۰ سال پیش بیوه شد...هممون هم کوچیک بودیم. و بزرگ کردنمون کلی زحمت و دردسر د ...

دقیقا منم ب خدا میگم هیچ وقت ازم نگیرش🥺💔من اون موقع هفتم بودم الان دهمم

(اگ بت گفتم شما حرف بعدیتم درسته دیگه خودت بفهم چی((🐶))فرضت کردم😁) اگه با نظراتم مخالفی خوشحال میشم ریپ نزنی (،بزنیم جواب نمیدم){{{ببین تو نمیدونی من چیا تجربه کردم ،نمیدونی چیا ب سرم اومده ،نمیدونی چیا کشیدم چ حسایی تجربه کردم ،نظراتی ک میدم لطفا بر اساس سنم قضاوت نکن،من دارم طبق چیزایی ک تجربه کردم نظر میدم }}}     عاشقه رنگه چشاشم ،و صدایه خنده اش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگی های جهان ماله اوناس،مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خبع من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش )💔ببین تو هیچ وقت نفهمیدی ولی همه ای زندگیه من بودی ٫هیچ‌وقت نفهمیدی ولی اگر یه روز نبودی من نفس کشیدنو فراموش میکردم ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی غیره تو کسی نمیومد ب چشمم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من به خاطره تو خیلیارو رد کردم ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من ب خاطر رفتنت اعصابو‌ روانمو از دست دادم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی تو اولینو اخرینه من بودی ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی با بودنت آرامشو اوردع بودی٫هیچ وقت نفهمیدی ولی هر کی پشتت بد گف پاره شد ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من خیلی از کاراتو فهمیدم ولی ب روت نیاوردم٫هیچ وقت نفهمیدی ولی شده بودی اندازه ای مامانم عزیز٫ هیچ وقت نفهمیدی ولی ب خاطرت دستام خط خطی شد ٫هیچ وقت نفهمیدی ولی من فقد عاشقت نشده بودم ،دچارت شده بودم،مجنونت شده بودم ،شیفته ات شده بودم ،و تو بخشی از قلب من نه٫تمام قلب من بودی!)+
نی نی سایت درک نمیکنم وقتی تاپیک میزدم پدرم فوت شده مامانم نزدیک ۶۰ سالشه سه تا بچه داره ....میگفتن ...

به نظرم هیچ جوره حق نداشتن 

از قدیم گفتن سر پیری معرکه گیری ..

اگه عقد دائم به بیارش اگه موقته بره خونه مرده نذارید کسی بفهمه خار میشید

در نهایت که خواهند فهمید ‌‌..شهر ما کوچیکه 

اسی ناراحت نباش دیگه کاریه ک شده  ولی کاش برای هزینه های زندگی زیر نظر کمیته یا جایی میرفتین ک ...

منم دارم الان عذاب میکشم 

کیس قحط بود ..

به نظرم هیچ جوره حق نداشتن  از قدیم گفتن سر پیری معرکه گیری ..

واقعا سخته ببینی یکی جای پدرت اومده تو خونه و شبا با مادرت همبستر میشه....کاش حداقل صبر کنن بچه هاشون ازدواج کنن بعد خودشون سروسامون بدن

تاپیک های  حاجت روایی تگم کنید   براتون صلوات میفرستم  

تا اینجا خواسته ازدواج کنه و کرده هیچ مشکلی نیست چون ایشون هم حق زندگی داره و خب کسی نباید مانع بشه 

و سن مادر هم خب زیاده پس توقع مرد جون نباید داشته باشه 

به نظرم سن آقا هم مناسب بوده 

ولی یک چیزی ک هست و خیلی سخت و بده 

اینه ک متاسفانه مادرتون رفته با کسی ک خودش زن داره و این واقعاااااااا بده 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
آها با گوشی اون باید ثبت نام تو اون دفتر خونه ام نشون میده یا نه کدوم دفتر خونه بوده  خدا خیرت ...

با گوشی خودت سرچ کن کد یکبار مصرف به گوشی اون میاد با گوشی خودت وارد سامانه میشی میتونی پیامک از گوشی اون پاک کنی تا متوجه نشه و بله کامل میگه کدوم دفتر خونه ست و چه تاریخی 

ولی اینم بگم سامانه رو ببندی دیگه نمیتونی استفاده کنی چون یکبار مصرفه کده باید دوباره کد ملی و رمز وارد کنی تا بتونی 

محض اطمینان همین الان کد کلی خودت بزن با گوشی خودت تا امتحان کنی متوجه شی

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
سلام. در هر حال مادرتون نیاز به کسی داشته هم عاطفی هم مالی.... اینکه حالا با این آقا ازدواج کرده درس ...

میتونست ما رو هم در جریان بزاره 

یا مشورت کنه بالاخره ما هم حق هایی داریم ..

واقعا سخته ببینی یکی جای پدرت اومده تو خونه و شبا با مادرت همبستر میشه....کاش حداقل صبر کنن بچه هاشو ...

من دیشب خوابم نبرد تا صبح 

خیلی حالم بد بود ‌..

هنوزم ناراحتم و مادرم از چشمم افتاد ..

خود خواهی محض بود 

میدونستم خودخواهه ولی نه آنقدر 

2706