2752
2734
عنوان

مامانم ازدواج کرده ناراحتم 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 127755 بازدید | 737 پست
خیییلی دلم سوخت برای اون خانم  عجیب تر اینه که اکثرا اینجا به اون اقا و مادر استارتر حق دادن&n ...

برا همین این موارد زیاد پیش میاد

هر کی درد خودشو داره

کسی به اون طرف قضیه نگاه نکرد

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
من اینجور وقتها یه چیزی خیلی ذهنم رو درگیر می‌کنه. خانمهایی که این وسط هوای افرادی که به هر دلیلی ا ...

کاش یکم منطقی تر بودید یعنی چی که مرد بدون زن نمیتونه؟ 

ایا همین حق رو برای زن هم قایل هستید یا فقط درمورد مرد صدق میکنه 

اگر شما خدایی نکرده مریض بشید همسرتون ازدواج موقت کنه فقط و فقط به خاطر هوس خودش بازم همینقد نایس برخورد میکنید /?

نگید نیاز عاطفی و غذا و غیره که دلایل مزخرفی هستن 

خودمون به خودمون ظلم میکنیم باورم نمیشه تو سال 1403 کسی به مرد و زن خیانتکار حق بده

زن و مردی که به صیغه راضی میشن در دید من فرقی با زن و مرد فاحشه ندارن 

امیدوارم از حرفام برداشت بدی نکنید قصد دعوا باهاتونو ندارم

اینجا بودن بهم این فرصتو داد که خودم باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زندگی منو انگار توصیف کردی..... ولی ما نتونستیم قهر کنیم....

و منی که حتی نتونستم جیک بزنم که خبر دارم چی به چیه😭😭😭

من خیلی بابایی بودم لوس و دردونه بابام بود وای لعنت به این دنیا لعنت به این زندگی که بدون بابام باید ادامه پیداکنم ای خدا بابام به چه آسونی پرکشیدورفت همه میگن خیلی خوش سعادت بوده ولی من میگن کاش مریض بود زمین گیر بود ولی بود خودم کنیزیشو میکرد به جون خودش که عزیزتر از اون کسی نیست برام با زبونم تروخشکش میکرد ولی صد حیف که رفت و تنهامون گذاشت ددلیم من بدون تو بلد نیستم زندگی کنم🖤🖤🖤😭😭😭😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢😭😭😭
فهمیدم این دو سال در و همسایه و فامیل بهش پیشنهاد ازدواج دادن با وجود زن و بچه 😔😔

اسی بهت درخواست دادم همدردیم

من خیلی بابایی بودم لوس و دردونه بابام بود وای لعنت به این دنیا لعنت به این زندگی که بدون بابام باید ادامه پیداکنم ای خدا بابام به چه آسونی پرکشیدورفت همه میگن خیلی خوش سعادت بوده ولی من میگن کاش مریض بود زمین گیر بود ولی بود خودم کنیزیشو میکرد به جون خودش که عزیزتر از اون کسی نیست برام با زبونم تروخشکش میکرد ولی صد حیف که رفت و تنهامون گذاشت ددلیم من بدون تو بلد نیستم زندگی کنم🖤🖤🖤😭😭😭😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢😭😭😭

عمه من ۲۸سالش بود با دو تا بچه شوهرش فوت میکنه.

نگم از سختیایی که این زن کشیده و چقدر به خودش سخت گرفت ولی گفت نمیخوام بچه هام دست ناپدری بی افتن یا اذیت بشن 

نمیگم مسیر درست و رفته اما مادر شما مسیر درست و نرفت 

چرا ازدواج حقشه اما نه با متاهل.

فردا بری تحقیق میبینی خانم طرف هم سالمه 

و اصلا اینکه زنش مریض بوده تو این سن به جای حامی بودن فیلش یاد هندستون کرده فاجعه است فاجعه .

یه عده نمیدونم چه فکری میکنند میگن درکش کن 

میدونی تو این سن زن دوم گرفتن یعنی چی؟!

اون زن اول چقدر میشکنه 💔 زنی که سالها کنارت بوده ،تو سختی ها ،تو شادی ها بعد...

حتما درکی از زن بودن ندارید که گفتید کنار بیا 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
خیلی سخته خیلیییی

😔تو دلم ازش متنفرممم

چقدر زود تصمیم به ازدواج گرفته،بعد من با ۳۱ سال سن تازه بعد چهار سال تصمیم به ازدواج گرفتم،اونم تصمیم ،هنوز شوهر نکردم،منم یه دختر دارم

اون قسمت از زندگیم که یه بدشانسی بزرگ آوردم ،خیلی درد داشت ،خدایا به یه قسمت دیگه از زندگیم یه خوش شانسی بزرگ بده،که خیلی ذوق داشته باشه.
2706