2733
2734

خیلی میترسم از مرگ عزیزانم خصوصا مادرم تا اخ میگه من میمیرم بعضی شبها جوری دیگ فکر میکنم که نفسم بند میاد یا اگر زنگ بزنم جواب نده فوری سناریو های وحشتناک نقش میبنده تو ذهنم داغونم خیلی سخت میگذره

وقتی خدا رنگ واقعی بعضیا رو بهت نشون داد سعی نکن دوباره رنگ آمیزیشون کنی!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

صد ساله باشه ولی مرگ حق هست  منم وابسته مادربزرگم بودم همین حس ها رو داشتم چون پدرومادر نداشتم ...

😔فکرش زجر اوره بعضی وقتا دلم میخاد زودتر بمیرم یا خودمو بکشم مرگ هیچکسو دیگه نبینم

این فکرای مزخرف چیه حال اون بنده خدا هم بد کردی پاشو جمع کن خودتو اه (من دست خودم نیست فقط اینجوری ...

🥺🥺🥺

🥺🥺🥺

یاد بگیر ما تو دنیای هستیم ک هیچ کس قرار نیست حال کسی رو خوب کنه فقط خودت میتونی ب خودت کمک کنی و تمام

برو چهار تا غذای مختلف براش درست کن موهاش شونه کن چ میدونم یکم حال اون رو خوب کن خودتم بهتر میشی

😔فکرش زجر اوره بعضی وقتا دلم میخاد زودتر بمیرم یا خودمو بکشم مرگ هیچکسو دیگه نبینم

برای اتفاقی که نیفتاده وقرارنیس حالا حالا بیفته یا دورازجونت خودت شاید زودتر فوت کنی اینقدر حرص نخور 

به تجربه دیدم کسایی که اینجور وابستگی بهشون هست تهش بیمار میشن وقتی زجرش رو ببینی خدای نکرده میگی خدایا راحت شه 

اینارو مثال برات نوشتم مادرت زنده باشه از بودن ها وباهم بودن ها لذت ببر ترس اتفاقی که نیفتاده رو چرا میخوری

یاد بگیر ما تو دنیای هستیم ک هیچ کس قرار نیست حال کسی رو خوب کنه فقط خودت میتونی ب خودت کمک کنی و تم ...

اخه مامانم باهام لجه هیچجا باهام نمیاد هرجا برم تنها باید باشم حتی دکتر

اگر مریض بشه بخوام ببرمش دکتر نمیاد اگر از پولم چیزی بخرم استفاده نمیکنه همش بهم میگن مزاحمشی یا بهم میگه برو میخام خوش باشم همچی چیزایی

برای اتفاقی که نیفتاده وقرارنیس حالا حالا بیفته یا دورازجونت خودت شاید زودتر فوت کنی اینقدر حرص نخور ...

🥺ممنونم ازت

2706