2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم بین ریاضی و هنر مونده بودم هر دوش خوب بودم رفتم معماری ترکیبی از ریاضی و هنر و الان خیلی علاقه دارم به رشتم و محیط کاریم

وقتی خدا رنگ واقعی بعضیا رو بهت نشون داد سعی نکن دوباره رنگ آمیزیشون کنی!
فنی برو اینده ش بهتره درامد و اشتغال

من نمیدونم کدوم رشته ش بهتره واقعا به مد و فشن علاقه دارم ولی همینجوریش مامان بابامو به زور به هنرستان راضی کردم ولی طراحی دوخت اصلن نمیزارن 

بین سینما و شبکه و نرم افزار 

من نمیدونم کدوم رشته ش بهتره واقعا به مد و فشن علاقه دارم ولی همینجوریش مامان بابامو به زور به هنرست ...

طراحی و‌دوخت و گرافیک همیشه عالی بودن

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
راجب مهاجرت با معماری اطلاعی دارید ؟ واقعا دنبال مهاجرتم 

خودم چون قصدش ندارم خیلی دنبالش نیستم ولی استادمون برای دوتا از بچها نمیدونم چیچی کرد برای ایتالیا و المان میگفت پذیرش دارن و اینا

وقتی خدا رنگ واقعی بعضیا رو بهت نشون داد سعی نکن دوباره رنگ آمیزیشون کنی!