2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بجز مسئله باتری همه چیش عالیه 

الان برا من فک کنم ۶۰ درصد باتریش مونده باشه بیس چهاری وصلم به پریز

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

اگه علاقه داری آیفون دستت بگیری و به نظرت با کلاسه آره

در غیر این صورت نه

به نسبت قیمتش بهترین انتخاب نیست 

تویی که داری امضامو میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.
چرا

پولی که میخواید بدید جاش

سامسونگ میتونید بگیرید واقعا فوق العادس

مخصوصا تو ایران

هم سری ایفون ۱۵ رو

با ۶۰ میلیون میتونید بگیرید 

واسه منی که تجربه جفتشونو داشتم

سامسونگ خیلی بهتره

ایفون ۱۳ میخواید بگیرید هم سری s22 عه

در صورتی که میتونید s24 ultra بگیرید تقریبا رقیب سرسخت ایفون ۱۵ پرو مکس

منطقی نیست ولی اگر به قول معروفی میخواید کلاس بذارید و بکنید چشم بقیه ایفون بگیرید

لایک خالی نکن در صورتی لایک کن که میخوای جواب بدی🫶😅
من واسه عکاسی از اجناس میخوام بیشتر کیفیت برام مهمه

پرچمداران سامسونگ به نظر دوربیناشون یه کوچولو بهتره 

هرچند تفاوتش نامحسوسه و خودم از نزدیک مقایسه نکردم ویدیو های مقایسه رو دیدم 

تویی که داری امضامو میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.
2706