2733
2734
عنوان

شما بودین قبول میکردین با این شرایط ازدواج کنین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3453 بازدید | 105 پست
نه اصلا قبول نکن .فکر میکنی زندگیت خیلی از الان بهترمیشه. شرایطت بدترهم میشه .درست تموم شد برو دنبال ...

نه میدونم بهتر نمیشه 

من سر کارم برم باید ازدواج کنم 😐

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 

اگر میخوای خودتو بدبخت کنی و آینده خودت و بچه هات سیاه کنی به این ازدواج رضایت بده....

امیدوارم تو چاه نیافتی

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قصد ندارم  ولی بایدیه ازدواج 😑سمت ما

به خاطر بایدهای اشتباه جامعه زندگی و جوونی خودت رو فدا نکن. از کجا معلوم شاید یه خواستگار خوب پیدا کردی، صبر کن و تن به ازدواج با آدم معتاد نده

من ادم معتاد ندیدم چطوریه زندگی باهاش ؟؟ تازه بشدتم رفیق بازه

میخوای بدونی چطورن

دروغگو بددهن بدقول بدنام

قیافه و دندون داغون 

رفیق باز 

اولویت اولشون مواد لعنتی..............

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.
عمم همینجور پیشنهاد میده  منم اصلا میلی به ازدواج ندارم  اما شهرستان سنتی هستیم  2 ...

حتی اگه ۸۶ سالتم بشه با همچین ادمی ازدواج نکن 

حتی اگه ترک کنه هم مورد خوبی نیست 

ازدواج با ادم معتاد یعنی خودت بنزین ریختی رو زندگیت و اتیش زدی زندگیتو

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        
ابدا اصلا و به هیچ وجه با یه معتاد ازدواج نکن، از چاله در میای میوفتی تو چاه ، اصلا این پرسیدن نداره ...

مادرمم راضی نمیشه 

ولی به هرحال میگم من که مجبورم ازدواج کنم 

خواستگار در حد خودمم ندارم این حداقل پسر عممه مادر شوهر و پدر شوهر و خواهر شوهرم ندارم 

از چاله در بیای بیافتی تو چاه؟ مگه خدا نیست دیگه میخوای به این آدم پناه ببری؟ چه عمه ای!!

یک درصد هم عمم به فکر من نیست فقط دنبال زن خوب برا بچه خواهرشه

افتضاح افتضاح من برادرم مجرد بود و معتاد اجدادمون رو اورد جلوی چشمامون تا ترک کرد اصلا بهش فکر نک ...

مثال میرنی برام؟؟ چه شرایطی دارن؟؟

من که حسی ندارم بهش 

واقعا قصد بچه اوردنم ندارم 

هرچی میخواد بکشه 🤷🏻‍♀️

حتی اگه ۸۶ سالتم بشه با همچین ادمی ازدواج نکن  حتی اگه ترک کنه هم مورد خوبی نیست  ازدواج ...

میشه از شرایطش مثال بزنین واقعا دور و برم معتاد ندیدم 

یک درصد هم عمم به فکر من نیست فقط دنبال زن خوب برا بچه خواهرشه

خودت به فکر خودت باش

خودتو بدبخت نکن گول نزن خودتو با این حرفایی که باید ازدواج کنم و فلان

شاغلم که هستی حتما کیس بهتر میاد

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.
میخوای بدونی چطورن دروغگو بددهن بدقول بدنام  قیافه و دندون داغون  رفیق باز  اولوی ...

خب منم حسی ندارم بهش  دستمم تو جیب خودمه 

بجه هم نمیخوام 

یعنی ممکنه اذیت شم؟؟

2706