2733
2734
عنوان

عاشق شدم ولی اون هیچی نمیگه🥲

137 بازدید | 8 پست

چند وقته از یه آقایی خیلی خوشم اومده اولین باره تو زندگیم همچین حسی دارم همش دوست دارم به بهونه های مختلف ببینمش(کارمنده) همش آخرین بازدیدشو چک میکنم ببینم کی انلاین شده حدودا چهار ماهه که میشناسمش ولی اون هیچی نمیگه منم خیلی عادی و رسمی رفتار کردم و هیچی نگفتم ینی در واقع نمیدونم اونم از من خوشش میاد یا نه از کجا باید بفهمم پسرا رفتارشون چجوریه وقتی از کسی خوششون بیاد؟ اگه خوشش اومده بود به نظرتون تو این مدت چیزی نمیگفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگ خوشش بیاد اولین نشونه اش اینه مدام پیگیرته و هر بهونه ای پیدا میکنه باهات حرف بزنه 

دومین نشونه اش سر بسته احساسشو بیان میکنه و دنباله ی نشونه از احساسات توعه

سومین نشونه اش مستقیم احساسشو میگه

چهارمین نشونه اش اینه تو رو ب خواهرش معرفی میکنه 

پس چی باعث شده ک دنبال نشونه ای؟ احساس یکطرفه ؟اگ فقط حس ی طرفه اس ی جوری سر بسته بهش چراغ سبز نشون ...

فعلا که فقط یه حس یک طرفست ولی دوست دارم بدونم اون چه احساسی داره

به نظر شما چه رفتاری داشته باشم ؟

اگه چیزی بگم میترسم یه وقت کوچیک بشم چون شاید اصلا اون به من هیچ حسی نداشته باشه