2733
2734

روغن کرچک

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اول بگم که ممکنه بدنت به ی سری مواردی که دوستان میگن واکنشی نشون نده، پس روش های مختلف رو تست کن 

گل محمدی رو پودر کن بریز توو ماست 

انجیز و برگه زرالو و اینا هم خوبه خیس کن بعد آبش رو بخور 

روغن کرچک و زیتون هم خوبه 

ی شربتی هم هست گیاهی اما فک کنم داروخونه هم داشته باشه ملین هست

بیزاکودیل . من یه بار ۹ روز یبوست شده بودم کارمو ساخت

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
اول بگم که ممکنه بدنت به ی سری مواردی که دوستان میگن واکنشی نشون نده، پس روش های مختلف رو تست کن&nbs ...

روغن زیتون بخورم برای بدنم بد نیست؟

ممنون از توضیحاتت لطف کردی

2706