2752
2734

مرده نوشته بود خانومم سرد مزاجه و بهش میگم بروخودتو برام اماده کن حتی ظاهری من دلم خوش باشه میگفت میره تواتاق میخوابه دنیاتوسرم خراب میش شوهرمم باهام داشت میخوند گغت اره واقعادنیاتوسرادم خراب میش گفتم خب میدونی چیه زنا اینجورین ک مثلا اگ درطول روز بهشون محبت نگنی بعد بیای انتظاررابطه داشته باشی سردمیشن میگن این فقط منوبرارابطه میخواد امااگ درطول روز محبت کنی حتی خودشون پیشنهادرابطه میدن یکم فک کرد امشب ازراه اومد رفتارش خیلی عوض شد...... 😐

من اون خانومو درک میکنم احتمالا علاقه خاصی به شوهرش نداره شاید ازدواجش زوری یا مصلحتی بودم 

براتون آرزو میکنم هیچ وقت حروم نشید ، حروم آدم اشتباه ، مکان اشتباه ، رشته اشتباه و ... :)                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید