2752
2734
عنوان

عاشق خواننده خیابونی شدم

353 بازدید | 15 پست

بچها بابام یه مغازه اجاره کرده برام تو محیط باز و فضای سبزه یه چند وقتی میشه میرم 

بعد یه پسری هست میاد اونجا آهنگ میخونه 

من ازش خوشم اومده

از یه طرف حس پسره معلوم نیست چیه و دخترای خوشگل خیلی میبینه و رد میشن یابهش پول میدن یا خیلی دافن خلاصه زیاد میبینه 

انگار فهمیده ازش خوشم اومده 

چون پیشنهاد زیاد دارم همرو رد میکنم چندباری هم نگاش میکردم فهمیده 

بهم بی توجهی میکنه انگار از وقتی فهمیده خوشم میاد ازش

من قراره یکسال اونجا کار کنم نمیخوام تمرکزم بره جلو چشممه چیکار کنم توروخدا یچ یزی بگین

چجوری بی توجه باشم بهش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط باهاش رل نزن چون میخوای یک سال اونجا کار کنی هر اتفاقی بیوفته هر روز هم دیگه رو میبینید و این عذاب آوره واست 

الان اونجاییم که شاعر میگه: گفتنش شاید نباشد مرهم دردی ولی زندگی آن طور که باید ؛ بر مراد ما نرفت :(

خواننده خیابونی اولا فک نمیکنم درآمد خوبی برای ازدواج داشته باشه، و تو رابطه بهتره پسر پیش قدم شه

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 
2706