2752
2734
عنوان

مهم ترین تجربه زندگیتون چیه؟ 🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 82 پست
سلام وقت بخیر من هم خودم مشاور خانواده بودم هم کلی تجربه تو زمینه ازدواج برای زندگی خودم داشتم هیچ ...

سلام

وقت شمام بخیر 

بنظر منم مقایسه درست نیست 

ولی خب بنظرم اینکه از تمام حقوق خودمم بزنم نمیشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تو زندگی فقط خودمون برای خودمون میمونیم ‌ از بچگیم رازامو به کسی نگفتم برنامه های آینده رو له ...

متاهلی؟

خب نمیشه برنامتو ب شوهرت نگی که🥲

خصوصا کسی که انتظار داره واسه کارات ازش اجازه بگیری

استقلال مالی داشته باش

به هیچ مردی به لحاظ عاطفی وابسته نشو 

ته اش فقط خودت برای خودت میمونی

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

سعی کن توی زندگی خیلی وابسته نباشی از خودت خیلی نزنی ... اگر میتونی منبع درامدی داشته باش خورد خورد طلا بخر پس انداز داشته باش اگر هم سرکار میری توافق کن از همین اول سر خرج و مخارج که بعدا دردسر نشه واست 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

من خودم مجردم چیز خاصی توی گوش گرفتن از خانواده نیست همه چی ک نه ولی خیلی چیزها میمونه روی دلت... بعضیا میگن مجردی بهتره ولی در صورتی خوبه ک همه جوره بهت خوش بگذره.. من الان در حال حاضر فقط خونه ام نه تفریحی هیچی توی این 23 سال سن همش حرف خانواده ام بوده نه خودم❤️‍🩹

سلام وقت شمام بخیر  بنظر منم مقایسه درست نیست  ولی خب بنظرم اینکه از تمام حقوق خودمم بز ...

حقوق چه ربطی داره به مقایسه

میگم وقتی هنوز ازدواج نکرده بودی وقت داشتی مقایسه کنی هررررر مقایسه ای که دوست داشتی

اما الان دیگه وقت نابینا شدن به عیب هاست و نابینا شدن نسبت به زندگی مردم

زندگی خودتو بکن وگرنه مقایسه کنی قطعا زندگیت مثل زندگی بقیست

اکثر جامعه ما افراد ناموفق هستند زوج های ناموفقن

وای چقدر خوشحال شدم از جمله اخرت😍خداروشکر

کتاب محکم در آغوشم بگیر رو حتمااااا بگیر بخون.یادت نرها

منم۲۸ سالمه متاهلم با دوتا نی نی.سعی کن فضای مجازی رو کمتر و کمتر کن.به همسرت عشق بده به زندگیت گرمی بده.اخبار نبین کلا.

تا جایی که میتونی با خدا فقط درد و دل کن اگه از کسی مطمعن نیستی.

فیلم خوب ببین

چیزای تازه رو با همسرت تجربه کن

همدلی باش پناهش باش  رفیقش باش،بچه بازی در نیار تو زندگی

و اینکه همیشه لبخند رو لبات باشه عزیز دلم🌸

برای اتفاقای گذشته حرص نخورم چون فقط خودمو آزار میدم

فقط از گذشته درس بگیرم برم جاو

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
2706