2752
2734
عنوان

شما پیش بچه هاتون لباس پوشیدن رو در چ حد رعایت میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6669 بازدید | 149 پست
وا لباس منه با اجازه اون باید بپوشم مگه🤣، شوهرم خوشش میاد بپوشم پسرم بدش میاد، فصله گرم هم داره میش ...

اگه با اینکارتون ناراحت میشه و حرص میخوره بهتره به گفته اش عمل کنین 

یا هم یجوری بهش آروم بگو ک مثلا پسرم الان گرمه و این لباسا خنکن من اینارو نپوشم اذیت میشم و ...

همون mamane_elyar🤝   عضویت ۴۰۲/۱۰/۱۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین اندام جنسی باید پوشیده باشه چون الان تو ذهنش عکس برمی داره و تو ناخودآگاهش می مونه بعد زود به ب ...

عزمزمه میشه بگی چجوری تاپیک رو قفل کنم

مثل ایرانی ها! چه قیاسی میکنید . خب اونا مثلا لب دریا با بیکینی هستن اینجا چی! چه حداقلی مثلا  ...

عادت نکردن یک روابط آزاد هست و هرجا خودشونو تخلیه می کنن تو مترو اتوبوس خیابون 

دو این عادت کردن برای بزرگسالی اصلا خوب نیست و باعث میشه دو طرف به راحتی تحریک نشن و خواسته های جنسی شون به راحتی برطرف نشه به ی درجه بالاتر نیاز دارن برای ارضای نیازشون 

گروپ زدن و میل به همجنس و چیزای دیگه 

تو ایرانم کم کم داره عادی میشه بین بعضی ها که زیاد تجربه انواع رابطه داشتن

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
وای تایپک جنجالی ندارم  کاربر دست دونفره خطو میدم صاحبش  میخوام حذف شم  چطور تعلیق ...

یعنی مطمئنی صاحب خط بعدش میاد نی نی سایت؟

اگ نمیاد سایت ک هیچ اصن بهش نگو 

اگ میاد میتونی دونه دونه تاپیک هارو بگی نی نی یار حذف کنه 

تاپیک سیاسی اینا بزن تعلیق شی 

همون mamane_elyar🤝   عضویت ۴۰۲/۱۰/۱۸
راحتی الان چه مقدار هست؟

مگه میشه بچتون رو بخواین حالا تا وقتی که میخواد ازدواج کنه جلوش پوشیده باشید به هر جهت دارین زیر یه سقف زندگی میکنید خواناخواه یکسری چیزارو میبینه

ببین اندام جنسی باید پوشیده باشه چون الان تو ذهنش عکس برمی داره و تو ناخودآگاهش می مونه بعد زود به ب ...

ببین فک کن من بچه چهارسالم ندیده اونجای منو اما بمن گف ک اونجات کنده شده. چون خییییلی خیییلی ریزبین تیزبینه از رو لباسم فهمیده. 

parasoo1989@
چ چیزی دیدی؟

بالاتر گقتم نخوندی؟

و چنددددین برابر بدتر ازون که بگم تعلیق میشم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
مثل ایرانی ها! چه قیاسی میکنید . خب اونا مثلا لب دریا با بیکینی هستن اینجا چی! چه حداقلی مثلا  ...

نیست ایرانی ها استخر مختلط و .. ندارن خوبه دیشب تاپیکش بود. دارید می گید کنار دریا تو خونه که دیگه اینشکلی نیستن والا همین ایران هم برو کنار دریا حالت بهم می خوره ولی نمیدونم چرا چشم ها عادت نمی کنه خیلی خنده داره مادر لخت بگرده تا چشم بچه اش عادت کنه 

یعنی مطمئنی صاحب خط بعدش میاد نی نی سایت؟ اگ نمیاد سایت ک هیچ اصن بهش نگو  اگ میاد میتونی دون ...

اخه نینی سایت تبریک میگه تولد رو از اونجا میفهمه 

..ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫..                کاربری واسه یکی دیگه بود الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دست منه محض احتیاط گفتم😁..متاهل.‌.💍

من از اول رعایت کردم جلو پسرم همیشه تی شرت و شلوار و نهایت دامن‌تا زانو ،حتی جلوش بد نمی شبنم و از هفت سالگی تنها حموم رفت‌و‌ میرفتم پشتش رو با لباس می کشیدم همسرم تو خونه چون دختر دارم هیچوقت با زیرپوش نمی گرده و شلوارک و .... اصلا ،نتیجه الان دخترم هفده و پسرم دانشجو خیلی تو پوشش حتی در اجتماع سنگین پوش هستند در عین اینکه شیک و بروز هستند ، پوشش مناسب باعث میشه حریم نگه داشته بشه حتی پوشش به نظرم روی حریم رفتاری و گفتاری هم تاثیر داره.

2706