2752
2734
عنوان

شما پیش بچه هاتون لباس پوشیدن رو در چ حد رعایت میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6669 بازدید | 149 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تیشرت شلوارم اکثرا، اگه تاپ بندی و شلوارک بپوشم پسرم میگه نپوش عوض کن 😐چهارسالشه، گیر میده بهم ب ...

وای من چون زهرش رو دیدم ازین چیز خیلی میترسم 

داداش کوچیکه منم اینطور بود ب خنده گرفتیم الان ب شدت بد دل شده

برای دختر چی ؟باید رعایت کرد

برا دخترم باید رعایت کرد ولی نه مثل پسر 

من بچم دختر بود خیلی اسون تر میگرفتم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

بچه وقتی بزرگتر میشه نسبت یه این مسائل حساس تر میشه مخصوصا از ۵ سالگی به بعد . روانشناس ها هم میگن بهتره مراعات کرد . موقع حموم بردن با لباس میبرم یا با باباش میره . تو خونه هم مراعات میکنم . تو خارج هم والا اکثرا اندازه ما لخت نیستن .  

دیگه تو خونه خودمونم بخوایم راحت نباشیم که نمیشه

ببین اگر زیاد پوشیده باشی بعدا جایی برن چشم در میارن اگر هم زیاد لختی باشه باعث بلوغ زودرس میشه اعتدال باید رعایت بشه به نظرم

وای من چون زهرش رو دیدم ازین چیز خیلی میترسم  داداش کوچیکه منم اینطور بود ب خنده گرفتیم الان ب ...

وااای نگو😐، حالا خودشم نمیپوشه رکابی، دو روز پیش پوشوندم ببرم ببرمش بیرون چقد بد گریه کرد بدش میاد رکابی

ولی تو.تی وی دیده میگه رفتیم دریا بپوشی😐

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿                                                                                                                                         به چشمهایم زل زد و گفت باهم درستش میکنیم!،  چه لذتی داشت همین باهم‌؛ حتی اگر باهم هیچ چیزی درست نشود                              ✨سختترین حق الناس این است که به روح دیگران لطمه بزنی
2706