2752
2734

من شوهرم خیلی ادم خوبیه احترامم داره همش با پسوند جان صدام میکنه خانواده من هم مادری هم پدری مرد سالارن همش همسرمو مسخره میکنن لقب میون بهش اداش در میارن ب روش میزنن ک رو نده بهش اینا قشنک بدمو میگن خسته شدم هرچی میگم نمیفهمن 

امشبم با عموم سر همین بحثم شد شما بگین حق با کدومه عموم تو جمع شوهر خاله هام ب دختر ۱ساله ام برداشت گفت شاشوک درحالی و بچم تمیز ترین زرنگ ترین بچه فامیله گفت منم گفتم لطفا دیگ اینجوری نگو امشب میگ خوبه دخترت خوشکل نیس اینقدر باهاش قیافه میگیری فلان تو حرصی تریت حالتم هرچی هم گفت جوابش دادم از رو نمیرفا

شما بگین حق با کیه میگ جلو جمع نباید پیگفتی بعم من خیلی محترمانه گفتم ب بچم اسم نزار لقب نده کارش لقب دادن میدونه اگ نمیگفتم روی بچم میموند

خسته شدم از کارهاشون

شوهر هم فامیل‌ حساب میشه 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

رابطه ات کمتر کن هم حسود هستند هم فرهنگ ندارن ، خدا رو شکر که شوهر فهمیده و خوبی داری ، اگه برعکس بود باید حرص می خوردی! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
اره بگو 

آخ نگم برات خواهر 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

خوب کردی اجازه نده کسی به بچت بی احترامی کنه حتی اگه کوچیکِ

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
رابطه ات کمتر کن هم حسود هستند هم فرهنگ ندارن ، خدا رو شکر که شوهر فهمیده و خوبی داری ، اگه برعکس بو ...

اره بخدا داییم میره ب شوهرم میگ زنت اب زیر کاهس هرچییی میگم بابا نگین بهش اون غریبه هس انگار ن انگار دلم خونه از دستشون 

یه دوتا بی فرهنگ مثل عموی شما تو فامیل داریم من ارتباطمو قطع کردم وفقط تو مراسم وعروسی و...میبینمشون وبس 

چرا با هر بی فرهنگی رفت وامد میکنید که حرصش رو بخورید 

اعصاب وارامشتونو از سر راه آوردید 

خوب کردی اجازه نده کسی به بچت بی احترامی کنه حتی اگه کوچیکِ

اره بخدا بدم میاد خوب درست یکسالشه ولی چطوری اخه ب بجم بی ادبی میکنه حالا من محترمانه جوابش دادم

اوفففف نمیدونم چرا اینجوریع من دلم یک قطع رفت امد میخواد با همشون

آخ گفتی آخ گفتی من دوس دارم الان ی پولی داشتم ک بتونم ی خونه بگیرم و ی ماشین و تا جایی که خدا بهم قدرت داده فقط دور شم فرار کنم🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

این کاربری واگذار شده
2706