2733
2734
من ده سال پیش عروسی نگرفتم  الانم خوشحال ترینم  رفتم عشق و حال مسافرت

واقعا خودت عروسی دوس نداشتی یا اون موقع مجبور بودی الان زندگیت چطوره عروسیای دیگه رو میبینی حسرت نمی خوری؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره ولی میدونم بگیرمم بعد از عروسی شرایط سختی دارم 

خیلی ساده بگیر فقط خانوما رو دعوت کن اونم درجه یکها ودوستان نزدیک ادمای وراج وحرف در بیارم دعوت نکن یه شام ساده ولباس وارایشگاه وبرو اتلیه چندتا عکس بگیر

بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود

ببین اگه جشن عقد داشتیو لباس عروس آتلیه و....همه ی اینا رو داشتی نگیر اما اگه نداشتی حتما بگیر 

ما یه همکار داشتیم میگفت من نظرم اینه که عروسی نگیرم چون صبح عروسی نمیخوام شوهرم بدهکار باشه و نگرفت بعد از ۱۵ سال که دیدمش بهم گفت باور میکنی هر عروسی که میبینم گریه ام میگیره و با خودم میگم حتی اگه وامم گرفته بودیم واسه عروسی الان اقساطش تموم شده بود . البته اینم بگم همکارمن عقدم نگرفته بود فقط لباس پوشیده بود و رفته بود محضر .

بنظر من یه جشن مفصل اگه داشتی که هیچی اما اگه نداشتی و نگیری تا آهر عمررررت حسرت میخوری

نیس

اگ حالاحالام قرارنیست جوربشه ،پعقدطولانی درانتظارته

برین لباس وارایشگاه و... ینی همه کارکنین بجزتالار وجشن

یه شب هم شام خانواده خودت وهمسرت برین ی رستوران

بعدم ب امیدخدا برین سرخونه زندگیتون

دلم یک خواب میخواهد به وسعت مرگ....

من نه سال پیش ازدواج کردم 

عروسی هم نگرفتم 

اصلا هیچ وقت پشیمون نیستم 

مجرد هم بودم میگفتم عروسی نمی‌خوام 

باید ببینید خودتون چطوریه روحیاتتون 

❌❌❌❌❌لطفا لایک نکنید.❌❌❌❌❌
واقعا خودت عروسی دوس نداشتی یا اون موقع مجبور بودی الان زندگیت چطوره عروسیای دیگه رو میبینی حسرت نمی ...

از اینکه یک مشت آدم که  بی خود بیان ببینمشون بی زار بودم 

البته این صرفا به خاطر اینه که شاید من خودم آدم خوبی نیستم 

از اقوام اصلا خوشم نمیاد 

دوم اینکه احساس کردم این طوری کسی نیست که دیگه بخوام حرف بشنوم

سوم احساس کردم نیاز خودم برم مسافرت و کیف کنم ،نه اینکه به بقیه شام بدم بعدم رو اعصابم باشن

هیچی دیگه حسرت که نخوردم هیچی ،تازه می گم ای کاش همه جا انقدر قوی تصمیم می گرفتم که آدم های بی خود تو زندگیم نمیدیدم

2706