2733
2764

به نظرتون تا ده سال دیگه عروسیا ور میفته با این گرونیا ؟ اصن کسی تمایل پیدا میکنه براش هزینه کنه؟

کدومتون اصن عروسی نگرفتید الان حستون چطوره ؟زندگیتون چطور شده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2768

عروسی با تعداد مهمان کم بگیر نهایت صد صد و پنجاه بگرد تالار قیمت مناسب پیدا کن

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

من هم نامزدی و هم عقد و عروسی مفصل داشتم 

بنظرم یه جشن فوق العاده مفصل بگیر بجای چند تا .بنظرم عقد رو بگیر آتلیه آرایشگاه لباس عروس و.....که به دلت نمونه ولی عروسی رو برو بگرد پولشو بده برو یه کشور دیگه . 

یه چیزی بگم من خودم چند ماهه عروسی کردم و به من شوهرم میگفت عروسی نگیریم بریم سفر فلان فلان 

اول از همه ببین خودت چطور شخصیتی داری با عروسی حالت خوب میشه ببینی عروسی بقیه رو حسرت لباس عروس و مراسمو نمیخوری یا نه ببین تو زندگی بیشتر از اینا هزینه میشه و همه چیو میشه جبران کرد الا عروسی بعدا بگیری مثل اولش شیرین نیس و اینکه سفر هم تو زندگیت زیاد میری پس فقط فکر کن حالت با چی خوبه

عروسی یکباره تو زندگی

یه عروسی ساده وبا مهمون کم بگیر

لباس وارایشگاه برو وعکاسی

امیدوارم زودتر این تشریفات ورسم ورسوم مزخرف ودست وپا گیر  وبریز بپاشور بیفته جوونا زودتر زندگیشون رو سروع کنن

ولی بدون هیچ مراسمی بعدا ممکنه به دلت بمونه

بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
2706