2733
2734

همکلاسیمه 

تیرهوشان درس میخونیم و نهمیم

یه اکیپیم که خیلی معمولی و بدون شاخ بازی هستیم

اینی که هست تو جمعمون و بهش غبطه میخورم اسمشو میذاریم هندونه

هندونه از نظر اکیپ و بچه های کلاسمون بخان توصیفش کنن میگن آدم گلی هستش و خیلی خوبه

از ویژگی های شخصیتیش بخوام بگم یه آدم میانگرا ، جدی و حد و مرز داری هستش اعتماد بنفسشم خیلی بالاس چون خانوادش باعث این شدن و بهش به اندازه کافی اهمیت میدن

اما تجربه دوستی که خودم باهاش داشتمو دوستش صمیمی فعلیش باهاش داره اینو نمیگه

یه آدم کاملا منفعت طلبیه و تو هر شرایطی میتونه تو رو بذاره کنار و دوست صمیمیش هزار بار اینو واسم گفته که چیکارا باهاش کرده هندونه و هنوز باهاش دوسته

یه نمونش اینکه دوست صمیمی هندونه ، هندونه رو دعوت میکنه کافه ، هندونه تا جلوی در کافه میره با دوست صمیمیش چشم تو چشم میشه و سوار ماشین میشه و میره و دوستش هنوزم اینو نفهمیده چرا

من امسال میخوام تولد بگیرم نمیدونم بخاطر همین ماجرا دعوتش کنم یا نه

من ازینکه کل کلاس میگن هندونه خیلی خوبه واقن بهش غبطه میخورم و دلم میخاد ویژگی های شخصیتی اونو داشته باشم میانگرا هستم ولی جدی و اونقدر باحد و مرز نیستم عزت نفس و اعتماد بنفسم پایینه

افتادم تو دام مقایسه 

کمکم کنین

من خیلی مهربون و صبورم اما اگه تو تاپیک یا ریپلای چرت و پرت بهم بگی میشورم میذارمت کنار🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خربزه نباش و اعتماد به نفس داشته باش و تقلید نکن 

تقلید نمیخام کنم میخوام اینجور شخصیتی داشته باشم

قدرتمند و با اعتماد بنفس

دوست داشتنی بودن واسم مهم نیس چون هیچ کس قرار نیست منو دوست داشته باشه زوری نیس

من خیلی مهربون و صبورم اما اگه تو تاپیک یا ریپلای چرت و پرت بهم بگی میشورم میذارمت کنار🙏
چون تو یه ویژگی ها داری اون نداره خودت نمی‌بینی 

بر اساس تاپیکای قبلیم میگی یا حس ششمی؟؟

سوال شد برام😂

ادم ک ب هندونه غبطه نمیخوره😂😂😂🗿 دوستی سمیه

نه حالا جدا از شوخی واقعا نسبت به شخصیتش و وضعیت زندگیش غضم میگیره که زندگی من اینجوری ناشکری نمیکنم شکر ولی کاش بهتر بود زندگیم

تقلید نمیخام کنم میخوام اینجور شخصیتی داشته باشم قدرتمند و با اعتماد بنفس دوست داشتنی بودن واسم مه ...

هر وقت پذیرفتی خودت باشی یعنی اعتماد به نفس داری... خودت باش و هدف های خودت رو دنبال کن 

هر وقت پذیرفتی خودت باشی یعنی اعتماد به نفس داری... خودت باش و هدف های خودت رو دنبال کن 

خودم یه آدم میانگرا و شوخ طبعیم و شوخی میکنم با همه نه با دوستای خودم ولی خیلی وقتا مسخره شدم

این از اون هندونه دون دار سفیداست حسودی نداره 

بر چه اساسی میگی میشه توضیح بدی

تو خیلی باحالی

اسم مستعار هندونه براش خیلی خوب بود😂

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2706