2733
2734
به نظرم اینکه یک آدم برگرده به زندگی مشترکش نگاهی کنه و از زوجیتش چیزی ورای چیزی مشابه جفتگیری حیوان ...

به نظرم خسران بزرگ از آن مردیه که وارد بحثای خصوصی زنان میشه

ابن مرد هیچ وقت سعادتمند نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی زیاده ،حالا چندتاشو میگم دوران نامزدی،اولین روز زن برام سورپرایز تک پوش گرفته بود،با کیک 

قند تو دلم آب شد 

بار دوم ماه عسل رفتیم مشهد ،خیلی خوش گذشت 

سورپرایز آخرم چندروز پیش1خرداد تولدم بود،برام خونه پیش فروشی خرید تو زادگاه خودم

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
چه کار خوبی کردی این تاپیکو زدی. والا مجردا وحشت میکنن میان تو سایت.  ۵ساله متاهلم. خیییلی خاط ...

خدا رو شکر عزیزم خوشبختی تون پایدار الهی برای هم بمونید 

من و همسرم تو غربت زندگی می کردیم تو خونه حوصله مون سر می رفت نوبتی همدیگر رو کول می گرفتیم و دور خونه راه  می رفتیم قاه قاه می خندیدیم 

یا دست هم رو می گرفتیم تو خونه مثلاً می رفتیم بازار دم بوفه می ایستادیم مثلاً جلوی مغازه داریم ویترین رو تماشا می کنیم همسرم چطوری من  با فروشنده ها حرف می زنم ، عین خودم آدام رو در میآورد 

یادش بخیر تلویزیون نداشتیم یه هفته صبر می کردیم یه سی دی از کلوب می گرفتیم با لب تاپ فیلم تماشا می کردیم اونقدر بهمون مزه میداد

قشنگترین وقتی نبود دور بود میرفتم خونه بابام😇😇

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

خیلی خاطره های خوب داریم ...نمیدونم کدومش را بگم😁

اینکه دستم را اولین بار بوسید تعجب کردم.این کار را زیاد تکرار میکنه و من واقعا عاشق تر میشم...

اینکه تو جمع خیلی نگام میکنه و مرکز توجهشم مخصوصا وقتی حرف می زنم...

کفایت😃

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
الان نیست؟

آره عزیز اینکه هم کار خسته اش میکنه هم بیماری،سرطان خون، خسته و کلافه اش میکنه الان دیگه حوصله اش نمیکشه اگر وقتی داشته باشه برای بچه ها میزاره و باهاشون بازی میکنه

2706