2733
2734
عنوان

خانمای عزیز میشه بیاید

65 بازدید | 6 پست

من یازدهم تجربی ام و امسال ازدواج کردم و از درسا عقبم و شب امتحانی دارم میخونم بنظرتون یه سری ها رو حذف کنم ؟ و کلا نخونمشون و بجاش امتحان های سخت رو بخونم ؟ یا اینکه از فورجه همه برای امتحانایی که هست استفاده کنم و همه رو بدم ؟؟ اینم بگم میتونم غیبت رو موجه کنم و شهریور آزمون بدم 

همسرم همه دنیامه 🥰 دلیل حال خوب منه ... بعد کلی سختی بهم رسیدیم و خیلی قدرشو میدونم خیلی برای زندگیمون تلاش می‌کنه ، خودمم دبیرستانی ام و درس میخونم هدفم اینه که دبیر شم آخه همسرنازنینم خیلی دبیر شدن منو دوست داره🤗 عقدیم و به زودی میریم خونه خودمون ، میرم خونه رویاهام که یه خونه نقلی باصفاعه با یه بالکن پر از گل 😍 خیلیم زود می‌خوام مامان شدن رو تجربه کنم اگه دختر باشه بهش آزاد بودن و انسانیت رو یاد میدم اگه پسر باشه مثل باباش باید وفادار و مرد باشه🤩 تو زیباترین داشتنی منی ، باعث حال خوب دلمی ، هرچی هم بهش تهش باز انتخابمی A❤️Z
بخون همه امتحانا وقت دارن که از صفر بخونی

برنامه امتحانی رو دیدید؟ شیمی یه روز فرجه داره 

من از اول سال کلاااا هیچی نخوندم 

همسرم همه دنیامه 🥰 دلیل حال خوب منه ... بعد کلی سختی بهم رسیدیم و خیلی قدرشو میدونم خیلی برای زندگیمون تلاش می‌کنه ، خودمم دبیرستانی ام و درس میخونم هدفم اینه که دبیر شم آخه همسرنازنینم خیلی دبیر شدن منو دوست داره🤗 عقدیم و به زودی میریم خونه خودمون ، میرم خونه رویاهام که یه خونه نقلی باصفاعه با یه بالکن پر از گل 😍 خیلیم زود می‌خوام مامان شدن رو تجربه کنم اگه دختر باشه بهش آزاد بودن و انسانیت رو یاد میدم اگه پسر باشه مثل باباش باید وفادار و مرد باشه🤩 تو زیباترین داشتنی منی ، باعث حال خوب دلمی ، هرچی هم بهش تهش باز انتخابمی A❤️Z

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برنامه امتحانی رو دیدید؟ شیمی یه روز فرجه داره  من از اول سال کلاااا هیچی نخوندم

خوش بختم منم نخوندم😅

پارسال هم همینطور نخونده بودم ۱۹ شدم تو دو روز خوندن

پس میشه اگه تنبلی نکنید

لایک خالی نکن در صورتی لایک کن که میخوای جواب بدی🫶😅
خوش بختم منم نخوندم😅 پارسال هم همینطور نخونده بودم ۱۹ شدم تو دو روز خوندن پس میشه اگه تنبلی نکنید

نهایی بود ؟؟

ببین برو بگرد نمیکنه سوال حل کن یا کتابهایی پیدا من که خلاصه کرده برای شیمی هم که یه روز وقت داره بهتره که بری کلیپ نگاه کنی اول بعد بخونی هر چی تونستی قبول میشی مثلا من یکی پیشنهاد میدم برو آپارات بزن تدریس شیمی هادیان فرد کل دروس رو درس داده یازدهم به صورت نهایی همش رو هم چهار پنج ساعت بیشتر نمیشه همون با دقت نگاه کنی ۱۶ ۱۷ میشی اگه بخونیش نکاتش رو که احتمال ۱۸ ۱۹ هم هست

وقتی از ماه عکس میگیری نمیگی چه ماه زشته میگی (دوربین نمیتونه زیبایی های ماه رو ثبت کنه )