2752
2734
عنوان

نظر شوهرم در مورد زنا ...

272 بازدید | 18 پست

شوهرم میگه 

خود زن ها اول نچرال به کسی میگفتن که کوچکترین دستی به صورتش نزده...

بعد مدتی گفتن حالا عمل بینی همگانی شده کسی که عمل بینی می‌کنه هم نچرال محسوب میشه و صورتش عملی نیست..

الان میگید حالا عمل بینی و تزریق ژل و بوتاکس و زاویه سازی اینا هم عادی شده کسی که اینکارها رو کرده بازم نچراله و صورتش عملی نیست..

میشه به من توضیح بدید از خانم‌ها همکار و دوستت و فامیل بپرس پس نچرال چیه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعضیا بینی عمل میکنن قشنگ معلومه عمله میتونید طبیعی کنید

تزریق ژل و اینا دیگه نچرال نیست 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 

من که نفهمیدم چی گفتی و شوهرت چی گفت... فقط میدونم کسی کاری نداره چه شکلی خوشگل شدی... عمل و ژل هم طبیعی و به اندازه باشه اصلا نمیفهمن، آقایون کلا خیلی خر و ظاهر بینن‌... 

چی بگم والا اطراف ما زیاد کسی عملی نیس 

حتی بینی هم خیلی کم هس تو فامیلمون

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
حالا حسودی نکن اونی ک ب خودش میرسه خوشگله دیگ 

نه بعضیا زشت تر میشن فکر میکنن قشنگن

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
حالا حسودی نکن اونی ک ب خودش میرسه خوشگله دیگ 

بحث خوشگلی نیست من خودمم بینی رو عمل کردم و چند بار تزریق کردم فقط بحثم اینه به قول شوهرم کلمه نچرال چرا این‌قدر تغییر کرده 

2706