2752
2734

لطفا کمکش کنید 

تنها و بزرگترین کمکی که میتونید کنید این که نوزاد رو برای چند ساعت نگه داری کنید 

مخصوصا اگر اولین بچه طرف هستش

اون مادر خسته ست 

یهو ما زندگیش عوض شده

قضاوتش نکنید نگید ناشکر نباش 

اون مادر ناشکر نیست خیلی هم شکرگزار خیلی هم عاشق بچه اش هست 

ولی هستش کل زندگیش زیر و رو شده 

رابطه اش با همسرش قطعا سرد شده

کم خوابی شدید داره 

حتی شاید باورتون نشه وقت نکنه یه غذا رو با خیال راحت بره یه دوش ساده رو راحت انجام بده 

حتی یه مسواک زدن ناقابل....‌

من هم یک مادرم که اتفاقا بچه شلوغی دارم که همیشه در حال گریه ست 

امروز یکی بچمو نگه داشت من بعد از مدت ها یه اسکراب صورت تو خونه انجام دادم یه ماسک گذاشتم رو صورتم 

یه فیلم دیدم 

ناخن هامو مرتب کردم و لاک زدم 

باورتون نمیشه همین کارهای کوچیک چقدر برام محال و حسرت شده بود 

لطفا اگر مادر نوزادی اطرافتون هست بی چشم داشت و بدون قضاوت کمکش کنید در نگهداری بچه 

من از یک زن سانتی مانتال اتو کشیده که همیشه خواب و تفریح منظم داشت در عرض یکسال تبدیل شدم به یک مادر کم خواب با اعصابی واقعا داغون و خسته و پژمرده 💔

اینا درد و دل من بود نه قضاوت کنید نه کامنت تا بجا برام بنویسید 

خدایا تو بنده ی خوب زیاد داری اما من خدایی جز تو ندارم...مراقبمون باش.

وای اینقدر خوبه، ما دوتا مستأجر داشتیم هردو هم نی نی داشتن من هر از گاهی میرفتم میگرفتمش میاوردمش بالا، پسرم اینقدر خوشش نیومد😍الان کلافم کرده میگه چرا ما نی نی نداریم😑

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهر من همین تازگیا زایمان کرده تقریباً ۵۰ روزه 

حتما کمکش کنید بعد از زایمان بشدت مستعد افسردگی هستش که من خودم دچارش شدم و متاسفانه هیچکس نفهمید 

من خودم دیروز بچه دوماهه دخترخالمو نگه داشتم اون رفت به کاراش رسید  بعد چندساعت اومد اونقدر از ...

بهترین کاری بود که میشد براش انجام بدین 

درکت میکنم عزیزم  ولی توقع مون رو از دیگران پایین بیاریم خودمون کمتر اذیت میشیم

نه من نمیگم توقع دارم 

دارم دیگران رو تشویق میکنم ب کمک 

ب هرحال همگی انسان هستیم

حتما کمکش کنید بعد از زایمان بشدت مستعد افسردگی هستش که من خودم دچارش شدم و متاسفانه هیچکس نفهمید&nb ...

عزیزم خدا قوت این دوران هم میگذره هیچ غصه نخور گلم تو میتونی

عزیزم خدا قوت این دوران هم میگذره هیچ غصه نخور گلم تو میتونی

متاسفانه گاهی فکر میکنم دیگه نمیتونم 

و فکر میکنم بچه هیشکی مثل بچه من اذیت کار نیست

یه سوال واقعا ذهنم رو مشغول کرده  مثلا وقتی بچه میخوابه نمیشه به کارای دیگه رسید؟

وقتی می‌خوابه من نهایت غذا میپزم و ظرف می‌شورم و لباساشو می‌شورم و براش غذای کمکی درست میکنم تا بخوام خودم استراحت کنم بیدار شده 

شب ها هم خیلی سخت می‌خوابه من واقعا از خال میرم گاهی

نه من نمیگم توقع دارم  دارم دیگران رو تشویق میکنم ب کمک  ب هرحال همگی انسان هستیم

من خالم سال ۹۹ تو اوج کرونای دلتا بود فکر کنم زایمان کرد متاسفانه هیچکس نمیتونست بره پیشش من میرفتم کمکش  حالا خودم کنکور داشتما ولی میرفتم🤭😂 عاشق بچه هام من

تو را چه کسی اسراف میکند ، درحالی که به ذره ذره تو محتاجم.💔
من خالم سال ۹۹ تو اوج کرونای دلتا بود فکر کنم زایمان کرد متاسفانه هیچکس نمیتونست بره پیشش من میرفتم ...

خدا خیرت بده

متاسفانه گاهی فکر میکنم دیگه نمیتونم  و فکر میکنم بچه هیشکی مثل بچه من اذیت کار نیست

نه عزیزم همه مامانا این حرفو میزنن منم همینطور بودم میگذره گلم

2706