2733
2734

یه دفعه دیگه هم با بی رحمی تموم اینکارو کرد یه ماه خونه بابام بودم الان باز دعوامون شده گفته خودت وسیله هات جمع کن برو برگشتم نباشی اگه نمیخوای دوباره بیرونت کنم الان چیکار کنم بچه ها

آقایون توی تاپیک من نیان وگرنه گزارش میشن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا آخه سر چی؟

به نظرم نرو اگه گفت برو بگو کجا برم‌ ادم از خونه خودش که نمیره بیرون

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
چرا آخه سر چی؟ به نظرم نرو اگه گفت برو بگو کجا برم‌ ادم از خونه خودش که نمیره بیرون

اون دفعه هم نمیخواستم برم اینقد گریه کردم ساعت سه بعدازظهر وسط تابستون گرما انداختم بیرون به زور، یکی یکی داشت تمام وسیله های خونه رو میشکوند التماسش میکردم بذار الان وسط ظهره بیرونم نکن کجا برم بذار بعدازظهر بشه خودم میرم پرتم کرد بیرون و در رو بست

شوهرم گفته بهم دست به دماقم نژنم😂😂😂😂😂😂

واقعا متاسفم براتون من با حال بد دارم اینجا مینویسم کمک میخوام شما مسخره میکنید اسم خودتون گذاشتید مسلمون

اون دفعه هم نمیخواستم برم اینقد گریه کردم ساعت سه بعدازظهر وسط تابستون گرما انداختم بیرون به زور، یک ...

عزیزم ، بزرگتری نداری پادر میانی بکنه و به هر حال برای حل مشکلت پا جلو بذاره . من نمیتونم راه حلی بذارم اگه بری فردا هم می‌تونه ادعا بکنه خودش رفته و اونوقت برگ برنده دست اون میشه اگه به شکایت و...رسید بمونی هم معلوم نیست چه رفتاری بکنه حالا بحث غرور و...به کنار .ولی می‌دونم ضعف نشون دادن تو و ...هر دفعه باعث میشه ایشون جری تر از قبل به کارش ادامه بده مگه اینکه یه جایی ، جلوش،وایستید . 

عزیزم ، بزرگتری نداری پادر میانی بکنه و به هر حال برای حل مشکلت پا جلو بذاره . من نمیتونم راه حلی بذ ...

نه هیچ کس ندارم اون دفعه که بیرونم کرد سه روز خونه همسایمون بودم تا رفتم خونه بابام بعدم اینقد بهش زنگ زد و منت کشی کرد تا بیاد منو ببره من میگفتم دیگه برنمیگردم بابام میگفت پس اینجا هم نمون از بی پناهی مجبور شدم برگردم و دوباره همون رفتارها باهام بشه الان ده ساله دارم تحمل میکنم اگه راهی داشتم تا الان هزارباره جمع کرده بودم رفته بودم حتی میگفتم مهرم حلال جونم آزاد

نه هیچ کس ندارم اون دفعه که بیرونم کرد سه روز خونه همسایمون بودم تا رفتم خونه بابام بعدم اینقد بهش ز ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم بخدا

آخه چرا ؟ مشکلتون چیه؟

بچه هم داری؟

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
2706