2733
2734

دیروز دورهمی اقوام شوهر بود بیرون بودیم‌.خب من‌ ادم تحصیلکرده ای هستم معاونم.فوق لیسانس دارم‌ک طبیعیه قدرت بیان داشته باشم تو جمع.امرور مادرشوهرم میگه انقدر بلبل زبونی جلو قوما نکن بالاخره ادم چشم‌میخوره.من هی می‌فرستادمت دنبال نخود سیاه ک بلند شی بری حرف نزنی تو هم دو هزاریت نمیوفتاد.چون عروسا اونا خوب نیستن تو جشم میخوری.حرفش منطقی بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من به چشم خوردن اعتقاد دارم و کاملاواقعیه و سعی میکنم حواسم باشه ولی خب بستگی به اون جمع داره شاید شما خیلی توی اون جمع سرتر بودی و توچشم بودی...

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️

مادر شوهر هر چی بگه بد برداشت میکنین ازت تعریف کرده

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

ای بابا

پول و چشم میزنن،قیافه رو چشم میزنن،حرف زدن و چشم میزنن،کد بانوگری رو چشم میزنن.ادم تو غار بمونه بهتره😂

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
مادر شوهر هر چی بگه بد برداشت میکنین ازت تعریف کرده

دقیقا نمیفهمم چرا کامنتا اینجوریه 

تعریف کرده بنده خدا گقته تو بهتر از عروسای اونایی

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️

احتمالا منظورش این بوده حرف نزن . وگرنه کی از خوش صحبتی بدش میاد یا میگه چشم میخوری! مخصوصا که میگی عروسکهای اونا خوب نیستن باید بیشتر شمارو تو چشم کنه! پس منظورش برعکس فکر شماست 

دقیقا نمیفهمم چرا کامنتا اینجوریه  تعریف کرده بنده خدا گقته تو بهتر از عروسای اونایی

مادرشوهر بنده خدا الکی الکی میخوان دعوا راه بندازن

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
مادرشوهر بنده خدا الکی الکی میخوان دعوا راه بندازن

👌👌

2706