2752
2734
عنوان

اگه شهر دیگه عروسی دعوت باشین، صاحب مجلس باید براتون خونه بگیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2290 بازدید | 78 پست
من برای عقد و بله برون داداشم هر بار یه هفته تو خونم جنگ بوده که چرا دعوت نکردین، دوتا خانواده دعوتی ...

خدا به دادت برسه با این شوهر و خانواده

نگرانی بی جاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست.
خدا به دادت برسه با این شوهر و خانواده

جنگ اعصابم از الان شروع شده تا پایان مراسم... عقد داداشم هیچوقت یادم نمیره اصلا هیچ ذوقی نداشتم انقد که سرش گریه کرده بودم. بله برون آبجیم چشام کاسه خون بود خدا منو بکشه فقط راحت شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دعوضی یعنی چی؟ به خدا دیوونه شدم از دستش، سر هر مراسمی منو عذاب داده میدونستم برای عروسی هم مساله دا ...

خیلی پروش کردین عزیزم

اخه خانوادت چ گناهی دارن

الان مطمعناا خیلی دغدغه دارن

اینم اضاف بشه رو دغدغه هاشون

طرف باید خودش درک و شعورش برسه

پدر من نمیتونه برای این همه آدم جا بگیره، از طرفی فامیلای خودمون انتطار ندارن شوهر من برای مادر و دا ...

ب شوهرت بگو مشکل داری خودت بحرف با بابام

خیلی پروعه شوهرت خب خودش خرج مادرشو بده اگ خیلی دلسوزه اونام مشکل دارن نیان حب

یعنی پیش اومده براتون؟ خونه خودشون که اونجا نیست مثلا برای بیست سی تا خانواده جا میگیرن؟

اره خواهرم راه دور ازدواج کرد فامیلای نزدیکمون مثل عمه و عمو و دایی و ووو همه شب خونه پدر دامادمون موندیم سی چهل نفر بودیم....اگه نسبت دوری باهاشون داشته باشیم نمیریم پول میزنیم ب کارتشون

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
اگر مسافت طولانی باشه نمیشه اینطوری برنامه ریزی کرد حتما باید جایی رو رزرو کرد

مسافت طولانی رو به نظرم باید صاحب عروسی یه فکری برا مهمونای راه دورش کنه یا هم که نریم بهتره

عروسی داداش منه، شوهرم میگه بابات باید برای خانواده من خونه بگیره

فامیل نزدیکین ک نمیشه هم نرین

خب برین خونه پدرتون  

شوهرتون انتظار الکی داره، میخواد پول هتل از جیبش نره 

بهش بگو دیگ چی، تعارف نکن بگو 

تیکه بنداز بهش بزار سطح انتظاراتش رو بیاره پایین

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️
من برای عقد و بله برون داداشم هر بار یه هفته تو خونم جنگ بوده که چرا دعوت نکردین، دوتا خانواده دعوتی ...

اصلا زیر بار نرو که پدرت هتل رزرو کنه 

طفلک پدرت خرج عروسی یه طرف، خرج خانواده شوهرتم بده 

جواب شوهرتو بده بگو اگ خیلی ناراحتی بزار خانوادت نیان، پدر من فقد میزبانه، وظیفه ای هم در قبال خانواده تو نداره 

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️
فامیل نزدیکین ک نمیشه هم نرین خب برین خونه پدرتون   شوهرتون انتظار الکی داره، میخواد پول ه ...

خب مشکل همینه خونه پدرمم شهر ماست اونجا فقط خونه برادرم هست. بعد پدرم گفته خونه میگیرم شما هم بیاین ولی دیگه برا مادر شوهرم و بقیه پسراش نگفته

2706