2733
2734

این سوال برام از تاپیک هایی با تیترهای زیر شروع شده:

از کدام کاربر وایب خوب می گیرین؟

کدوم کاربر را دوست دارین؟

چقدر درآمد دارید؟

برخی از کاربران که اسامی شون را هم خیلی در این تاپیک ها دیدم، تو این تاپیک ها مدام تکرار میکنن:

نه نه فلانی خیلی هم کاربر بدی هست و بیخودی اسمش آورده میشه ...

نه نه همه پولدارهای سایت فیکن ...

و ...

چرا اینقدر به هم می ریزن؟

چرا اینقدر تلاش برای سیاه جلوه دادن برخی کاربرها را دارند؟

من تحلیلم این هستش که اینها از درون به هم می ریزن وقتی یکی مورد توجه هستش...عزت نفس کمی دارن و وضعیت دیگران باعث میشه اونها حس کمبود کنن...

تحلیل شما چیست؟

پ.ن:

لطفا اسم نیارید و بالغانه گفتگو کنین ...قرار  هست مسئله تحلیل بشه صرفا

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

حالا منکه همچین حرفی نزدم ولی بعضیا علنا دروغ میگن بعضیام میان انکارشون میکنن

لطفاااا کلایک نکنید 🌼با افتخار تــــرکم ✌🏿❤کـه زخــم هر شکست من حضــور یک جوانــه شد🌱توهمونی هستی که تصمیم میگیری باشی✨زمان میبره ولی میشه🩹💔امیدوارم به خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست🤍شروع رژیم(1403/3/5)وزن اول۷۲👈🏿وزن هدف58👈🏿هدف اول69🔓هدف دوم67🔒هدف سوم65🔒هدف چهارم 63🔒هدف پنجم60🔒هدف اخررررر58🔒به امیدروز که قفل همشون باز بشههه💪🏿❤

یادتونه چند روز پیش درباره این مورد حرف زدیم؟ اینکه من چون ندارم دیگران هم نباید داشته باشن، اگر شوهر من بی عاطفه اس پس همه مردا بی عاطفه ان و اگر زنی بگه عاشقمه همسرم در اصل دروغه و هنوز متوجه روی بد شوهرش نشده.

بعضیا چون خودشون ندارن دوس دارن باور کنن بقیه هم ندارن تا آروم بشن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درود زیبا🌱 

موضوع جالبیست .. تا به حال بهش فکر نمرده بودم .. 

اغلب افراد ناموفق و ناکام اینگونه اند 

همونطور که اغلب وقتی شخصی با ماشین مدل بالایی تردد میکنه یا .. میشنوبم که میگن با دزدی به اینجا رسیدن !  

و البته که بله از کمبود عزت نفس نشأت می‌گیره 

و سندرم خود بی عرضه پنداری! 

حالا منکه همچین حرفی نزدم ولی بعضیا علنا دروغ میگن بعضیام میان انکارشون میکنن

خب دیده شده روزها و هفته ها، کاربرانی وقت میذارند تا بگن فلانی فیک هست...خب این انرژی  برای اثبات فیک بودن از کجا میاد؟

انگار زجر میکشن

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
یادتونه چند روز پیش درباره این مورد حرف زدیم؟ اینکه من چون ندارم دیگران هم نباید داشته باشن، اگر شوه ...

دقیقا  منم نظرم همین هست 👌👌

درود زیبا🌱  موضوع جالبیست .. تا به حال بهش فکر نمرده بودم ..  اغلب افراد ناموفق و ناکام ...

درود بر شما 🤗

بله ناکامی ها به نظرم خیلی موثره ...

ولی برخی  از ناکام ها چنین عکس العملی ندارند...بنابراین با جمله آخرتون موافقم ...سندروم خود بی عرضه پنداری

یادتونه چند روز پیش درباره این مورد حرف زدیم؟ اینکه من چون ندارم دیگران هم نباید داشته باشن، اگر شوه ...

منطقیست 👍 

اما؛ بر فرض که کاربران همه فیک و دروغگو 

هیچ آدم موفق .. پولدار .. خوشبختی در خارج از این سایت زندگی نمیکنه؟؟! شخص مذکور در اطراف خودش .. هیچ 

در شهرش در کشورش نمیشناسه چنین افرادی رو ؟؟ 

منطقیست 👍    اما؛ بر فرض که کاربران همه فیک و دروغگو  هیچ آدم موفق .. پولدار .. خو ...

مشکل اینه کلا می‌خوان واقعیتارو نادیده بگیرن. حتی اگر نزدیکیشونم باشه یا سعی دارن خرابش کنن( خانواده شوهر تو بعضی موارد که زندگی پسرشون رو بهم میزنن مثلا) یا حسادت دیوونشون میکنه و بدخواهی میکنن یا هم میان میگن نه طرف تظاهر میکنه و خوشبخت نیس و خودشون رو آروم میکنن. بعضیام غبطه میخورن و سعی میکنن پیشرفت کنن و به اون مرحله برسن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
مشکل اینه کلا می‌خوان واقعیتارو نادیده بگیرن. حتی اگر نزدیکیشونم باشه یا سعی دارن خرابش کنن( خانواده ...

مصداق مثل معروف : 

دو راه برای ساختن بلندترین ساختمان در شهر هست 

۱-ساختمانی بلندتر بسازی 

۲-تمام ساختمان هارو خراب کنی

شاید چون یه سری کاربرا اول خیلی خوب و مثل بقیه کاربرا بودن اما بعد مدتی که حرفاشون طرفدار پیدا کرد خیلی خودشونو گرفتن و به تگ کردن و ریپلای و درخواست دوستی دیگران اهمیتی ندادن

من خود بلایِ خویشم؛ از خود کجا گریزم؟
مصداق مثل معروف :  دو راه برای ساختن بلندترین ساختمان در شهر هست  ۱-ساختمانی بلندتر بساز ...

خیلی قشنگ گفتین 

شاید چون یه سری کاربرا اول خیلی خوب و مثل بقیه کاربرا بودن اما بعد مدتی که حرفاشون طرفدار پیدا کرد خ ...

خب این دلیل داره ...

افراد معروفدر سایت مثلا مامالی، اینقدر در روز درخواست دوستی بهش میدن،به نظرتون اگر همه را قبول کنه و کلی پیام بیاد براش، باید کل زندگیش را ول کنه جواب کاربرها را بده؟ اگر نده چی میگین در موردش؟ میگین چرا جواب نداد؟ خودش را گرفت؟

خب طرف حق داره ...مامالی و معروفای سایت به اندازه کافی تولید محتوا کردن و مطالب به درد بخور گذاشتن که نیازی به توجه تک تک به آدمها در خصوصی نداشته باشند ...رسالت شون را مجانی انجام دادند ...

به نظرم این دلیل خوبی نبود

مصداق مثل معروف :  دو راه برای ساختن بلندترین ساختمان در شهر هست  ۱-ساختمانی بلندتر بساز ...

👏👏👏👏

2706