2752
2734
عنوان

نمیخواد دیگه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

209 بازدید | 23 پست

از طلاق بدم میاد

من دوس داشتم همه تجربه با یکی باشه

من از حرف و حدیث میترسم از تنها شدن از گیر یکی بدتر از این افتادن 

ولی منو نمیخواد چیکار کنم؟رک تو چشام نگا کرد و گفت دوسم نداره 

از کجا بدونم قراره بعد طلاق چجوری بشه آیندم؟

آدما نون قلبشونو میخورن....🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان می خوای خودتو بدبخت کنی که بعد از طلاق یه وقت بدبخت نشی؟ یکم عزت تفس داشته باش وقتی میگه نمی خو ...

نمیتونم آخه چیکار کنم؟؟؟؟

همش فک میکنم قراره خوشبخت شه بعد من

ب من بودنی پول بنزین نداش

تا من پامو کشیدم کنار مو کاشته،هر روز با دوستاش تو سفره 

ولی من یه روانی شدمممم 

به حرف مردم اهمیت نده جدا بشی بهت قول میدم همین آدم میاد تو چشمات نگاه می‌کنه و میگه نفهمیدم غلط کر ...

دعا کنین برام

آخه یکساله جداییم اتفاق خاصی برام نیفتاده

نمیتونم آخه چیکار کنم؟؟؟؟ همش فک میکنم قراره خوشبخت شه بعد من ب من بودنی پول بنزین نداش تا من پام ...

خوب توام خودتو بکش بالا بذار حسرت بخوره ببین اونم داره به خودش می رسه که تو‌داری حرص می خوری اگه بدبخت می شد توام‌محلش نمیذاشتی

خوب توام خودتو بکش بالا بذار حسرت بخوره ببین اونم داره به خودش می رسه که تو‌داری حرص می خوری اگه بدب ...

تو جامعه ما واس مرد راحتره سرکاررفتن و پول درآوردن 

ولی منی که پدرمم به فکر پیشرفت نیس چیکار کنم تنهایی؟

کاش یه منبع درآمد داشتم 

کاش منم میتونستم خودمو بالا بکشم

تو جامعه ما واس مرد راحتره سرکاررفتن و پول درآوردن  ولی منی که پدرمم به فکر پیشرفت نیس چیکار ک ...

عزیزم یه حرفه یاد بگیر حالا که شوهرت میگه برو مهریه نفقه کامل بگیر دوست من بعد طلاقش رفت ناخن کاری الانم شوهر کرده شوهرش یه پارچه آقاست 

درد منم اینه وقتی میبینم همکارام حتی توی ازدواج دومم موفق نشدن و خودمم فر مناسب پیدا نمیکنم بدتر حالم خرابه . 

هیچ عشقی بالاتر از عشق زن و شوهری نیست .... من عاشقش بودم ..... ازم دور شد .... رفت ازدواج کرد ۱۳ ساله میگذره عمرم تباه شد ...... ثانیه نیست توی فکرم نباشه .... امیدوارم هیچکس بخت اولش خراب نشه . حسرت مامان شدن توی گلوم مونده و داره خفم میکنه ، .... ای روزگار کاش از اول همسرم رو نمیشناختمممممم ... تموم درد من داشتن یک همسر کینه ای و بی احساس بود .... اگر کمی احساس داشت برمی‌گشت 

دور از جونت ها . اگر میخای دوباره بیفتی توی چاه سریعا بعد طلاق ازدواج کن

هیچ عشقی بالاتر از عشق زن و شوهری نیست .... من عاشقش بودم ..... ازم دور شد .... رفت ازدواج کرد ۱۳ ساله میگذره عمرم تباه شد ...... ثانیه نیست توی فکرم نباشه .... امیدوارم هیچکس بخت اولش خراب نشه . حسرت مامان شدن توی گلوم مونده و داره خفم میکنه ، .... ای روزگار کاش از اول همسرم رو نمیشناختمممممم ... تموم درد من داشتن یک همسر کینه ای و بی احساس بود .... اگر کمی احساس داشت برمی‌گشت 
کسی نیس که بخوام ازدواج کنم 

آهنگ زیبا ولی بی معرفت بود از میلاد علوی رو کلا به یاد اون گوش میدم مخصوصا این سه روز بعد دیدنش 😭😭

2706