2752
2734

مانتو شلوار می‌خوام پول ندارم گرون قیمت بخرم 

پیجی می‌شناسین قیمت مناسب داشته باشه؟

میشه یه روز تاپیک بزنم بگم من حامله شدم؟🥺من به آرزوم رسیدم؟🥺خدایا بشه لطفا 🥺ازت خواهش میکنم💔🥺اللهم صل علی محمد و آل محمد

عزیزم  این پیجا مناسبن قیمتاش

شفق 

ونوس 

مدلایتس 

کیژولاین

ولگا 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
عزیزم  این پیجا مناسبن قیمتاش شفق  ونوس  مدلایتس  کیژولاین و ...

معتبر هستن؟؟؟ممنون عزیزم💓

میشه یه روز تاپیک بزنم بگم من حامله شدم؟🥺من به آرزوم رسیدم؟🥺خدایا بشه لطفا 🥺ازت خواهش میکنم💔🥺اللهم صل علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معتبر هستن؟؟؟ممنون عزیزم💓

بله خودم ازشون خرید داشتم پیجای معروفی هستن

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
بله خودم ازشون خرید داشتم پیجای معروفی هستن

مرررسی دمت گرم💓

از چی وان چی بخر 

گرگان هست سایت با درگاه اینترنتی داره و خیالت بابت کلاهبرداری راحته

من بارها خریدم قیمتاشون خوبه واسه همین زود تموم میشه همه چیز 

Chi1chi 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

@ژیناگلمن    

@خربوریدان    

@دختر_گرانبها    

@nazanin    

از چی وان چی بخر  گرگان هست سایت با درگاه اینترنتی داره و خیالت بابت کلاهبرداری راحته من ...

خدا خیرت بده عزیزم 💓

@ژیناگلمن     @خربوریدان     @دختر_گرانبها     @nazanin &n ...

سلام زیبا ❤

حقیقتا از فروشگاه های اینترنتی سراغ ندارم 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺