2752
2734
عنوان

حس ششم خیلی قوی بیاد😁❗

60 بازدید | 13 پست

سه تا ویژگی ظاهری منو بگو و اینکه متولد چه ماهیم... تا سوال اصلیمو بپرسم

لطفا کسی سوالاشو نپرسه تو تاپیکم ممنون از درکتون🙏نمیخوام شلوغ پلوغ شه که مجبور شم تاپیکمو قفل کنم. ممنون میشم رعایت کنید❤

@دخترکباهوش سابقم🗿🍻 فکرنمیکردم ی روز بخوام تعلیق شم؛ خلاصه ک کاربری یه ساله ام ب فنا رفت ولی برگشتم پیشتون با گودرت بیشتر😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گودرتت زیاده فک کنم🤣🤣 

از چ لحاظ😂

@دخترکباهوش سابقم🗿🍻 فکرنمیکردم ی روز بخوام تعلیق شم؛ خلاصه ک کاربری یه ساله ام ب فنا رفت ولی برگشتم پیشتون با گودرت بیشتر😌
بهمن ماهی؟ یا تیر؟ پ.ن:حس ششم نیستما

نه😂

متولد تابستانی یا زمستانی

سوالی بود؟