2752
2734

اگه میتونه حتما بهم بگه 

گاه می‌پرسند از من عاشقش هستی هنوز؟ بی تفاوت بودنم را گریه می‌ریزد بهم :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعدازظهر میخوابی شب خوابت نمیبره

کلا ساعت نزدیک ۱۰ میشه و از ۱۰ به بعد دلشوره میگیرم 

چند وقته اینجوری هستی عزیز؟علت های مختلفی داره.چه فکری باعث این اضطراب میشه؟

یک هفته حتی خیلی کم غذا شدم درحد دو قاشق غذا میخورم 

الانم یک لقمه و نیم غذا خوردم گفتم دیگه نمیخورم معدم خالیه ها ولی نمیتونم بخورم‌ شبا دلشوره دارم 

یک هفته حتی خیلی کم غذا شدم درحد دو قاشق غذا میخورم  الانم یک لقمه و نیم غذا خوردم گفتم دیگه ن ...

اتفاقی باعث این دلشوره و اضطراب شده عزیز؟قبلا هم استرسی بودی؟چیزی حتما فکرتو درگیر کرده

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@
منم گاهی بیخود بی جهت اینجوری میشم نمیدونم چجوری میشه کنترلش کرد 

واقعا عذاب آوره 

ظاهرم خیلی آرومه ها ولی دلشوره میگیرم دلم میخواد بشینم گریه کنم‌

وقتی کلاس چهارم بودم همیشه اینجوری بودم مامانم رفت برام پیش یکی نمیدونم اون خانوم چیکار کرد ولی دیگه دلشوره نداشتم دوباره شروع شده 

اتفاقی باعث این دلشوره و اضطراب شده عزیز؟قبلا هم استرسی بودی؟چیزی حتما فکرتو درگیر کرده

قبلا استرس میگرفتم ولی دلشوره نمیگرفتم آروم میشدم 

میشه درخواست دوستی بدم دلیلشو. بگم؟

واقعا عذاب آوره  ظاهرم خیلی آرومه ها ولی دلشوره میگیرم دلم میخواد بشینم گریه کنم‌ وقتی کلاس چ ...

البته ببین من قبلا زیاد استرس اینا داشتم افسردگی باعثش بود با اینکه خوب شدم بازم این دلشوره بامنه 

تو قبلا دچار افسردگی یا استرس های مداوم نبودی؟

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
2706