2733
2734
عنوان

کاربرآقا_خیانت_طلاق

622 بازدید | 43 پست

دلیل طلاق چیه؟

من عضو جامعه  ام

چی میشه که مرد و‌ زن بهم خیانت میکنن یا طلاق؟

اینا روزی که ازدواج کردن مگه رویای باهم بودن نداشتن؟رویای بچه ؟ زندگی مشترک

عشق علاقه..؟

به عنوان پسر جامعه باید بفهمم دلیل اصلی چیه تا گریبان گیرم نشه...

پس صادقانه بگید

باید چیکار کنم ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ازدواج نا اگاه. قبلش صحبت نمیکنن در مورد همه چیز بعدا یادشون میاد که این‌مسایل پیش پا افتاده بود  نمیدونستم باید صحبت‌کنم

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم

کسایی که خیانت میکنن ظرف وجودش کوچیکه  

ادم چشم و دل سیر خیانت نمیکنه 

اگه مشکلی پیش بیاد پی حلش میگرد و اگر

به هر دلیلی امکان ادامه زندگی وجود نداشت جدایی رو انتخاب میکنه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

ذات خراب

من فقط ۱۰ سال از زندگی مشترکم با شوهرم گذشته دو تا بچه ناز و سالم واسش اوردم به زندگیمون رسیدم به ظاهرم به روابطمون ولی اون با زنای پولی و خراب بهم بارها خیانت کرد اونم جنسی 😏

الانم با قرص اعصاب و حال خراب بخاطر بچهام باهاش ادامه میدم ولی روزی هزار بار مرگمو از خدا میخام

💜وابستگی ربطی به دوست داشتن نداره 💜رها کن تا بدست بیاری💪💪
2706