2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از ماشین های پرفروش نمایشگاهمون هست

از لحاظ فنی شنیدم مثلا اگر باد چرخ مشکل داشته باشه همین طور بعد از رفع مشکل هم چراغش روشن میمونه تا بره نمایندگی یا دیر ترمز میگیره یا کروز اش مشکل داده  این مشکلات داره ؟ 

از لحاظ فنی شنیدم مثلا اگر باد چرخ مشکل داشته باشه همین طور بعد از رفع مشکل هم چراغش روشن میمونه تا ...

حقیقتا من خودم تو نمایشگاه کار نمیکنم اطلاع ندارم دقیق ولی همسرم میگفت تو یکی دو مورد شاید از ۳۰ مورد این اتفاق ها میوفته

حقیقتا من خودم تو نمایشگاه کار نمیکنم اطلاع ندارم دقیق ولی همسرم میگفت تو یکی دو مورد شاید از ۳۰ مور ...

عزیزم میتونید ازشون بپرسید بهم اطلاع بدهید من بخاطر مشکل پاهام مجبورم ماشین نیم شاسی یا شاسی بخرم و دنده اتومات ممنون میشم راهنماییم کنند چون خریدش هم برام مشکل میخواهم مشکل دار نباشه ممنونم

عزیزم میتونید ازشون بپرسید بهم اطلاع بدهید من بخاطر مشکل پاهام مجبورم ماشین نیم شاسی یا شاسی بخرم و ...

گفت اگا مجبوره شاسی سوار بشه با این شرایط بگیره خوبه هر چند ما خصومت داریم با ماشینای چینی 😂

ولی بخر نگران نباش  با این قیمت نباید انتظار زیادی هم داشته باشی تو رنج خودش با شرایطی که شما میخواید ماشین خوبیه