2752
2734
عزیزم میشه درخواست بدی خصوصی بگی چطوری

گلم خصوصی نمیشه اینجا میگم 

برنج هر دو ماهی یه کیسه ۱۰ کیلویی

روغن هر یک ماه و نیم تا دوماه یک ۵ کیلویی

رب چون توی مرغ رب نمیزنم هر یک تا یک ماه و نیم میره 

حبوبات مثلا هر دفعه که غذا درست کنم نفری یه مشت بسته فرقی نداره چی باشه 

مرغ هر یه مرغ متوسط ۸ وعده میشه و حدودا ۳ هفته میره 

گوشت گوسفند هر یه دست گوسفند ۳ تا ۴ ماه میره برای ما 

میوه ماهی ۱ میلیون و پونصد تا ۲ میلیون

اینی که گفتم فقط خرج خوراکمونه لباس و اینا جداس

ببین کسی ک دستش تو خرج باشه متوجه میشه وگرنه کسی این حجم از خرج داره ک تعداد بالا باشن الان چهار ن ...

درسته که میشه اینطوری هم زندگی کرد ولی لذتی از زندگی نمیبری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خرج خونه ما مثل شماست😞 دوست دارم کم کنم ولی نمیشه نداردهههه‌ آقا

آخه چجوری آدم کمش کنه قیمتها بالاست هر چند خرید اگه با من بود من سعی میکنم برم جا ارزون خرید کنم شوهرم از جا گرون میخره منم متاسفانه حوصله خرید ندارم و الانم که حامله ام و دیگه شدنی نیست عادت کردم فقط لیست بدم😅😅

بعضیا سر شکم شرف رو ب باد میدن  خدا به همه بده ،

انشالله همه شکم سیر بخوابن به قول مامانم❤️🍃

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️
گلم خصوصی نمیشه اینجا میگم  برنج هر دو ماهی یه کیسه ۱۰ کیلویی روغن هر یک ماه و نیم تا دوماه ی ...

ممنونم عزیزم از توضیحاتتون 

گفتم شاید مایل نباشید عمومی ببین بخاطر همون گفتم

میشه یه دونه صلوات برام بفرستی؟🥹🥺

والا لذت هست

ممکنه اینا میرن سوپری همه خزیدارو میکنن

در صورتی ک میشه رفت فروشگاهای بزرگ با قیمت کمتر خرید و یه مقدار پولی سیو 

زیاد باور نکن حرفای اینجارو.

احتمال اینکه یه مدت بعدش 

تادیک درخواست شارژ بزنن زیاده😂

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️
جسارتا کلا ۱۴ تومن یا فقط بیمه؟

منظورتون ازکلامتوجه نشدم اما

بیمه ثالث وبدنه ماشینم ۱۴تومنه 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
آخه چجوری آدم کمش کنه قیمتها بالاست هر چند خرید اگه با من بود من سعی میکنم برم جا ارزون خرید کنم شوه ...

فدای سرت خدا بده برکت

اره دقیقا  ماهم خوردو خوراک سه چهار تومن میشه نمیدونم واقعا بعضی ها چجور میگن بیست میلیون و سی ...

اخه چجوری؟

پنیر یک میلیون

نان ۱ میلیون(روزی ۳ عدد سنگک ۱۰تومنی)

یعنی فقط نان و پنیر خالی بخوری میشه ۲میلیون

شما چجوری با ۳میلیون پروتئین و سلامت رو تامین میکنید؟

اره والا میگم مهم راحتی‌ها بخدا کلا همچی سخت بگذره حس خوب نمیده

ما خرج خوراکمون زیاد نمیشه چون . کلا گوشت خور نیستیم چه گوشت گوسفندی چه مرغ چه بوقلمون هر کدوممون اندازه ی قوطی کبریت بیشتر نمیخوریم واقعا بیشتر بپزیم میریزیم دور . تازه هر روزم گوشتی دوست نداریم... تنقلات و فست فود هم کلا اهلش نیستیم. از لبنیات ها هم فقط پنیر میخوریم . میوه هم فقط من زیاد میخورم مامان بابام خیلی کم میمونه که خراب میشن 

کلا کم خرجیمون از بد غذاییمونه😂😂😂🤦

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        
حرفای اینجارو نمیگم ولی چیز غیر قابل باوری نیست 

اینجارو ولی من میگم

ما خرج خوراکمون زیاد نمیشه چون . کلا گوشت خور نیستیم چه گوشت گوسفندی چه مرغ چه بوقلمون هر کدوممون ان ...

وی الهیی😂😂

عوضش خدا اشتها رو داده به ما 🤦🏻‍♀️

2706