2733
2734
عنوان

با جیگر سوخته چطور میشه زندگی کرد؟ کسی میدونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 44 پست
ممیخام سه چهار ماه دیگه اقدام کنم اما دلم دوقلو میخواد با همون جنسیت با همون اسماییکه انتخاب کرده بو ...

دوقلوزایی تو ژنت هست دیگه توکل بخدا انشالله بعدی هم همینطوری هست ..واقعا سخته امیدوارم زودتر حال روحیت خوب بشه همش به این فکرکن معمولا بچه هایی ک مشکل دارن تو جنینی از بین میرن اگر خدای نکرده بدنیا میومدن طوریشون بود بدتر عذاب میکشیدی

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوقلوزایی تو ژنت هست دیگه توکل بخدا انشالله بعدی هم همینطوری هست ..واقعا سخته امیدوارم زودتر حال روح ...

اخه دردم اینه هردو کاملا سالم بودن فقط جفت لعنتی مشترک بود و مساوی خونرسانی نمیکرد با هزار امید اومدیم تهران که رگ های مشترک رو بسوزونن و اکی شه شرایطشون اما انقد سونو و اکو کردن و انقد علافم کردن تو مطب و ازمایشگاه ها که یه روز قبل عمل کیسه ابم پاره شد و هردو بچه نازنینم از بین رفتن

عزیزم خدا بهت صبر بده سعی کن کنار بیای ب خاطر بچت  خیلی سخته 💔

خیلی دوست دارم یکم کنار بیام اما یه حال عجیبی ام

شب و روز یا در حال دعا کردنم که خدا دوباره دوقلو با همون جنسیت ولی این دفعه سالم و البته صالح بهم بده

یا در حال گریه ام

اخه دردم اینه هردو کاملا سالم بودن فقط جفت لعنتی مشترک بود و مساوی خونرسانی نمیکرد با هزار امید اومد ...

ای بابا 😥 بخاطر بچه ات سعی کن باهاش کنار بیای هرچند سخته ..

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
خیلی دوست دارم یکم کنار بیام اما یه حال عجیبی ام شب و روز یا در حال دعا کردنم که خدا دوباره دوقلو ب ...

کلا دو قلو ریسک بالایی داره ، مردم خبر ندارن از این خطرات و فقط ذوق دو قلو بودن بچه هاشون دارن! 

چند سال پیش برای زایمان تو بیمارستان بودم یه خانومی هم  آمده بود برای زایمان ، می گفت بچه هام دو قلو بودند چقدر با ذوق براشون وسیله خریدم بعد که رفتم سونو ۶ ماهگی بهش گفته بودند یکی از جنین ها رشدش متوقف شده و مرده ، می گفت با کورتاژ از بدنش درآورده بودند تا اون یکی بتونند سالم نگه دارن!  می گفت خیلی ناراحت بودم ولی مجبور بودم به خاطر اون یکی بهش فکر نکنم مبادا اون یکی به خاطر استرس و فشاری که روم هست چیزیش بشه! دیگه اون یه دونه رو زایمان کرد و به دنیا آورد! 

کلا بچه یه دونه باشه ریسک و خطرش برای مادر و جنین کمتره!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
کلا دو قلو ریسک بالایی داره ، مردم خبر ندارن از این خطرات و فقط ذوق دو قلو بودن بچه هاشون دارن!  ...

اره واقعا پرریسکه البته تو فامیل ما ژن دوقلویی داریم و میتونم بگم تو هر خانواده یه دوقلو هست تقریبا...

فقط شانس من بیچاره این شد..

دکترا میگفتن از هر 1700 تا یه دونه اینطوره میشه اونم مشکل قابل حله که برا من حل نشد متاسفانه

به هر دری زدیم نشد چه میشه کرد

زن پسرخاله منم دوقلو باردار بود،نه ماهگی توشکمش مردن و ب زور طبیعی ب دنیاشون اورد و از دستشون داد....

سخته بله

ولی خداروشکر کن ک بزرگتر نبودن.... خدارو بخاطر خودش شکر کن

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست

سلام عزیزم این درد رو میفهمم چون سر خودم به یک شکل بسیار فجیعی  اومده اگر تعریف کنم خواننده های اینجا و خودت خون گریه میکنید فقط صبر بخاه بگو خدایا صبر جمیل بده و توکل کن. تا خدا نخاد برگی از شاخه نمی افته ،خیلی سعی کن ارتباطت رو با خدا قوی کنی چنان کمکت میکنه چنان آرام میشی که حد نداره. از خدا برات آرامش طلب میکنم اون بخواد غیر ممکن در لحظه ای ممکن میشه 🍀🍀

دوست عزیز شاید از حرفم ناراحت بشی ولی........ 

با شوهر خیانتکار بچه میخای چکار؟؟ 

الان تسلیم عاطفه شدی

به عقلت رجوع کن 

بعدها پشیمون میشی

با مدرک پرستاری بچتو بردار برو دنبال زندگیت خارج از کشور

اونموقع میفهمی زندگی چیه

خدایا غم را از زندگی بابا و مامانم بِبَر، خسته شدم 

عزیزم زندگی بالا پایین زیاد داره 

به این فکر کن امید داری 

تازه اولاد هم داری 

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

الهیی عزیزم 🫂🥲

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
2706