2733
2734
عنوان

یکی روم کراش زده چجوری بپرونمش؟😐

109 بازدید | 10 پست

از فامیله، ازش خیلیی بدم میاد، هر چقدرم تخریبش میکنم و توجه نشون نمیدم انگار بیشتر جذب میشه:/ تا چند وقت پیش نمیدونستم تا یکم به رفتاراش دقت کردم فهمیدم

اصلا هم طبق معیارهای من نیست، ولی رو مخمه که کسی که نخوامش دوسم داشته باشه

جرم که نکرده 

فکرکن همین رفتار با خودت بشه!

تو فقط میتونی یه جواب نه یا اره به یک شخص بدی 

نه که تحقیرش کنی 

اگر اومد جلو،جواب منفیت رو بده و تموم 

دیگه این چیزایی که میگی اهمیت نداره

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همیشه همینه      کنار کسایی که دوستشون نداریم خیلی اعتماد به نفسمون بالا می‌ره عموما جذب همین اعتماد به نفس میشن 

حالا کسی که دوستش داریم برعکسه استرس میگیریم همین باعث دفع رابطه میشه😂🥲🥲🥲 همیشه دنیا برعکسه

جرم که نکرده  فکرکن همین رفتار با خودت بشه! تو فقط میتونی یه جواب نه یا اره به یک شخص بدی&nbs ...

خب ناراحت میشم میبینم اهمیت میده بهم ولی من علاقه ای بهش ندارم، کلا می‌خوام از سرش بپره

خب ناراحت میشم میبینم اهمیت میده بهم ولی من علاقه ای بهش ندارم، کلا می‌خوام از سرش بپره

وقتی اومد حرفشو زد مسئولی که جوابی بهش بدی تا از بالاتکلیفی بیرون بیاد 

در حال حاضر حتما خودش اینجوری اوکی تر هست 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
جرم که نکرده  فکرکن همین رفتار با خودت بشه! تو فقط میتونی یه جواب نه یا اره به یک شخص بدی&nbs ...

خب وقتی پسره میبینه بهش توجه نشون نمیده خودش باید بفهمه و بره عقب 

بعضی ها اینقدر گیر میدن که با یه نه عقب نشینی نمی کنن😒

خب وقتی پسره میبینه بهش توجه نشون نمیده خودش باید بفهمه و بره عقب  بعضی ها اینقدر گیر میدن که ...

بعضیا اون میزان از پذیرش رو ندارن 

وقتی اومد حرفشو زد مسئولی که جوابی بهش بدی تا از بالاتکلیفی بیرون بیاد  در حال حاضر حتما خودش ...

گفته بهم، منم بهش گفتم نه

بحث الان هم نیست از خیلی وقت پیش این اوضاعه