2733
2734
عنوان

چرا دخترا به همدیگه چشم غره میرن؟؟؟😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 923 بازدید | 49 پست
خو همین بوده طرف فک کرده خیلیییی بالاس

خب از لحاظ روانشناسی ضعف درونی اون که خودش رو با من مقایسه میکنه😑 مطمئنم فقط من نیستم روزانه با هزار نفر خودش رو مقایسه میکنه

این بنده خدا ها واقعا از درون زجر میکشن به ظاهر تیپشون خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من یه بار تو دستشویی پاساژ اومدم رژ تمدید کنم یه زن زل زده بود بهم منم نگاش کردم چشم غره رفتم حقش بود بی ادب

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.

وایی وایی

تو مدرسه ماام خیلی اتفاق میوفته

به یه دختره گفتم چقد خوشگلی برگشت واسم چش غره رفت وایییی میخواممم خودموو خفهه کنمم😭😂

وزن فعلی ۵۷💪ایشالا تا ۱ تیر وزنم میشه ۵۰💸👄💅
خب از لحاظ روانشناسی ضعف درونی اون که خودش رو با من مقایسه میکنه😑 مطمئنم فقط من نیستم روزانه با هزا ...

نمیدونم ولی از این ادما متنفرم در کل یکی باید بهشون بگه که واقعا خیلی هم خاص نیستن وگرنه چن سال دیگه همه اینطوری میشن بعد هرکی بخواد خودشو بالا نشون بده از این کارا میکنه بعد نچرال تو دنیا کم میشه😂😂😂

وایی وایی تو مدرسه ماام خیلی اتفاق میوفته به یه دختره گفتم چقد خوشگلی برگشت واسم چش غره رفت وایییی ...

اههههههه چه مسخرههههه

تو فقط میخواستی بهش حس خوب بدی🥹

لطفا همیشه همینقدر مهربون باش چیز خوب دیدی به بقیه بگو 

فکر نکن همه اینطورین، من اگر یکی بهم اینطوری بگه ضعفففففف میکنم🥰🥰🥰🥰

به کسی نگاه نکنین بیرون ...

جدی میگم...انرژی برخی  از آدمها این روزها مثبت نیست و حالت  را بد میکنه ...

بیشتر به دلیل تنگ نظری و یا عصبی بودن و یا مشکلات خیلی زیادی هست که داریم تو جامعه

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
من فکر میکردم دوستام دارن بزرگنمایی میکنن تا اینکه دیدم نههههه واقعا همین😑

نه عزیزم زیادن ، حداقل ب تور من خوش شانس زیاد میخورن 

یا مثلاً صندوق دارای فروشگاه ها با آقایون نرم و لطیف و مهربون نوبت من ک‌میرسه میشن اصغر سبیل کلفت 

حالا به من یکی هی گیر میده چرا به من چشم غره میری منم همش میگم وا چرا باید این کار رو بکنم بعد میگه ...

توهم داره و میخواد گیر بده 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706