2733
2734

تجربه های خودتون 

من آرزوم دانشگاه تهران رفتنه واسش تلاش کردم ولی امتحان نهایی هام خیلی مهمن واسه رسیدن بهش 

ولی استرس دارم مانع تلاشم شده 

میام بخونم خوایم میگیره 

میگم یکم بخوابم کل کارمو انجام نمیدم 

دوباره شب میشه میگم بازم بخوابم 

یه مدتیه دلم میخواد ۲۴ ساعت بخوابم 

میشه کمکم کنید و از تجربه هاتون بگید 

امشب باید چندتا کار نهم انجام بدم ولی هی دست دست میکنم میگم اگه بخوام انجام بدم کیفیت ندادا

اگه تلاش نکنی میشی مثل من بیکار در سی سالگی که مجبوره کارایی که دوست نداره انجام بده

منم سن تو بودم به خواب و تفریح اهمیت زیادی دادم و یه رشته ی مزخرف خوندم تا ارشد جوونیمو به باد دادم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بخاطر استرسه سعی کن کمال گرا نباشی یک برنامه ریزی ساده و در توانت برای خودت بنویس و فقط انجامش بده به هیچ چیز دیگه ای هم فکر نکن 

موفق باشی 🍃

به قدری ساکتم حالا؛که انگاری؛درونم حکم؛ آتش‌ بس،و حالِ چشم‌هایم خوب و آرام است.به قدری ساکتم انگار؛میان شهر قلبم صد هزاران مُرده دارد شعر می‌گوید..ببین من ساکتم، این بغض و این آشوب، از من نیست...دلم تنگ است؟ اصلا نیست کسی را دوست می‌دارم؟ نمی‌دارم رها، آرام و معمولی؛ شبیه کلّ آدم‌هامیان موج‌ها چون قایقی؛ بی سرنشینم، بی سرانجامم نه فکری در سرم دارم،نه عشقی در دلم،آرامِ آرامم...- نرگس صرافیان 💓🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃💓ﯾﮏ ﻭﻗﺘﯽ؛... ﺑﺪﻓﻬﻤﯽ ﻫﺎ ﺁﺯﺍﺭﻡ ﻣﯽ ﺩﺍﺩ! ﻧﺎﺭﺍﺣﺖ ﻣﯽ ﺷﺪﻡ؛ ﺍﺯ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻫﺎ ... ﮐﺞ ﻓﻬﻤﯽ ﻫﺎ ... ﺳﻮ ﺗﻔﺎﻫﻢ ﻫﺎ .. ﻫﻤﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﺗﺮﺳﯿﺪﻡ؛... ﮐﻪ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﺑﺪ ﺑﻔﻬﻤﻨﺪﻡ اﺷﺘﺒﺎﻩ ﻗﻀﺎﻭﺗﻢ ﮐﻨﻨﺪ ... ﻭﻗﺖ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺻﺮﻑ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻡ؛ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺩﺍﺩﻥ ﺧﻮﺩﻡ ... ﺭﻓﻊ ﺳﻮﺀ ﺗﻔﺎﻫﻢ ... ﮐﻪ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﻨﻢ؛ ﻣﻦ ﺁﻥ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ، ﻧﯿﺴﺘﻢ! ﺍﺷﺘﺒﺎﻩﻗﻀﺎﻭﺗﻢ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ... ﺣﺎﻻ ﺍﻣﺎ .... ﻣﻮضعم ﺳﮑﻮﺕ ﺍﺳﺖ؛ ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﻭ نگاﻩ ﺷﺎﻥ ... ﺳﮑﻮﺕ ﻭ ﺳﮑﻮﺕ ﻭ ﺳﮑﻮﺕ! ﺗﺎﺯﮔﯽ ﻫﺎ،... ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺑﯽ ﻣﻬﺮﯼ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﻫﯿﭻ ﻧﻤﯽ ﮔﻮﯾﻢ! ﺍﻧﮕﺎﺭ ﮐﻪ ﻻﻝ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺷﻢ؛... ﺷﺎﯾﺪ ﻫﻢ ﮐﻮﺭ ﻭ ﮐﺮ!... ﮐﻪ ﻧﻪ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﻢ، ﻧﻪ ﻣﯽ ﺷﻨﻮﻡ ... ﺩﯾﮕﺮ،... ﻧﻪ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺩﺍﺩﻥ ﺩﺍﺭﻡ! ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﺍﺵ ﺭﺍ ... ﻣﯽ دانی دیر دریافتم که ﻣﺴﺌﻮﻝ ﻃﺮﺯ ﻓﮑﺮ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ نیستم ... ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﺮ ﮐﻪ ﻫﺮﭼﻪ ﺧﻮﺍﺳت؛ ﺑﮕﻮﯾد ﻭ ﺑﺮﺩﺍﺷﺖ ﮐﻨد ... ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ... میروم ﺩﺭ ﻻﮎ ﺧﻮﺩم ، ﺁﺭﺍﻡ ﻭ ﺑﯽ ﺩﻏﺪﻏﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ خواهم کرد!
بخاطر استرسه سعی کن کمال گرا نباشی یک برنامه ریزی ساده و در توانت برای خودت بنویس و فقط انجامش بده ب ...

من قبلا توان خودمو دیدم‌الان انگار یه چیزی مانع میشه هی یکی انگار بهم میگه نه ته بخواب

بله خاهر شوهرم تلاش،کرد نتیجه گرفت الان کارمند بانکه دولتیه تو دو سال همه چی خرید

شب و روز میخوند؟ وای من بزرگترین آرزوم اینه علاوه اینکه دانشگاه قبول شم واسه هدفم شب روز بخونم و خسته نشم 

ما یه فامیل داریم باورت میشه با اینکه وضع مالی افتضاح خودش بدون هیچ کمکی کلاس و تست وغیره هیچ ها فقط تلاش خودش مهندسی کشاورزی قبول شد بعدم ادامه داد  بورسیه دانشگاه استرالیا قبول شد الآنم استاددانشگاه تو آلمان داره درس میده

کم خون نبستی

مکمل بخور 

من تلاش کردم و با اینکه یه بچه هم داشتم رتبه ۲ کنکور ارشد شدم😊

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
بخاطر استرسه سعی کن کمال گرا نباشی یک برنامه ریزی ساده و در توانت برای خودت بنویس و فقط انجامش بده ب ...

لعنت به کمالگرایی

اگه یک تخم مرغ از درون بشکند یک زندگی اغاز میشود و اگه یک تخم مرغ از بیرون بشکند یک زندگی پایان می یابد. فهمیدین چی شد؟ 
کم خون نبستی مکمل بخور  من تلاش کردم و با اینکه یه بچه هم داشتم رتبه ۲ کنکور ارشد شدم😊

وای افرین به نظرت چی خیلی بهم کمک میکنه شب روز میخوندی استراحتت چقدر بود من خیلی دلم میخواد ولی لعنت بر شياطين هی وسوسه میشم 

شب و روز میخوند؟ وای من بزرگترین آرزوم اینه علاوه اینکه دانشگاه قبول شم واسه هدفم شب روز بخونم و خست ...

بله میخوند باورت میشه برا ارشد رفت زاهدان دو سال دختر تنها شبا تا ساعت دو درس میخوند 

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 
2706