2733
2734

میتونم تا ماهی ۵۰۰ هزار پرداخت کنم چ بیمه ایی کنم خودمو.تامین اجتماعی رفتم اگر خودمو بیمه کنم و بعد نتونم بدم پول پرداختی قبل رو هم نمیده تامین اجتماعی.کسی اطلاع داره کمکم کنه.

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  کاربری دست ۳ نفره.
بنظر من مطمعن ترین بیمه همین تامین اجتماعی من به بقیشون اعتماد ندارم  خودمم آزاد تامین میپرداز ...

چقدر میدی گلم من کلا سابقه بیمه ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ۲۳ سالمه و ۳ ساله دارم بیمه تامین اجتماعی میریزم، بیمه زنان خانه دار !

من خودم به بیمه های دیگه اعتمادی ندارم چون دولتی نیستن و نیمه خصوصی هستن .

در حال حاضر ۷۰۰ و خورده ای پرداخت میکنم 

این مبلغ هر ۶ ماه اول سال و دوم سال بیشتر میشه .

من ۲۳ سالمه و ۳ ساله دارم بیمه تامین اجتماعی میریزم، بیمه زنان خانه دار ! من خودم به بیمه های دیگه ...

شرایط خاصی داره گلم؟چجوری باید خودم بیمه تامین اجتماعی کنم مدارک چی میحاد

بیمه زنان خانه دار 

نه عزیزم هرماه باید واریز کنی

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:❣️اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. ❣️دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. ❣️سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. ❣️چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. ❣️پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ❣️ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده . ❣️هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه.❣️هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. ❣️نهم: آدما همه اسکلت هستن با یه گوشت روش پس فرزندم شل کن.
شرایط خاصی داره گلم؟چجوری باید خودم بیمه تامین اجتماعی کنم مدارک چی میحاد

توی سایت تامین اجتماعی هم میتونید ثبتنام کنید غیر حضوری 

شرایطشم اینه سنتنون زیر ۵۰ سال باشه 

کارت ملی 

شناسنامه 

یه شماره همراه فعال بنام خودتون 

همین !

توی سایت تامین اجتماعی هم میتونید ثبتنام کنید غیر حضوری  شرایطشم اینه سنتنون زیر ۵۰ سال باشه&n ...

برا درمانی خوبه تامین اجتماعی قبولش میکنن انثر جاها