2752
2734

سلام وقت همگی بخیر دوستان 

اگه دوست دارید بگید در ماه چقد برای خودتون هزینه میکنید  ؟ 

از این لحاظ که چه کار هایی رو روتین وار دارید که هرماه باید انجامش بدید .

من یکی پوست صورتمه که بشدت حساسه و هرماه تقریبا باید یه مبلغی رو براش کنار بزارم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هزینه هام متغیره در هرماه.. مثلا ماه پیش خیلی زیاد بود یه عروسی و یک مهمونی داشتم که برای هردوتاش لباس خریدم وسایل آرایشی، مانتو خریدم 

ولی ثابت یوگاست که میرم 

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    
هزینه هام متغیره در هرماه.. مثلا ماه پیش خیلی زیاد بود یه عروسی و یک مهمونی داشتم که برای هردوتاش لب ...

منم اگه بخاد زیاد باشه اون ماه یا لیزر دارم یا خرید لباس بیرون

۷۰۰ الی ۸۰۰ 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

تقریبا هیچی

چیزی نمیمونه برای خودم خرج کنم. گاهی شاید یه ظرف کوچولو بخرم 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

۳.۴ تومن...

بستگی داره یوقتا بیشتر یوفتا کمتر

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706