2733
2734

من یکسری علایم دارم که نمیدونم دقیقا کدوم بیماری هست و هفته آینده نوبت دکتر گوارش دارم ببینید اینا به کدوم میخوره:

۱.چهار ماه قبل درد و سنگینی روی  قفسه سینه

۲.تپش قلب و ضربان بالا و فشار خون بالا 

۳.شنیدن صدای قلب در گوش 

۴. الان بعد از چهارماه احساس فشار و ماندگی غذا سر معده 

۵.تهوع هنگام حرکت ماشین. یا رد شدن از سرعت گیر ها 

۶. کاهش اشتها 

۷.دفع کم و مدفوع اسهالی 

۸.اروغ زدن زیاد و مکرر حتی ناشتا 

۹.گاز معده 

۱۰.نفخ و ورم معده 

۱۱ .کسالت و خستگی و بی‌حالی

۱۲.احساس توده در گلو به مدت چند روز در ماه 

۱۳.قورت دادن زیاد ترشحات پشت حلق در طول روز 

آندوسکوپی رفتم توده دیده نشده اما نامنظمی مخاط اثنی عشر دیده شده که اونم نوشته گاستریت هتروتوپیا هست . 

اما علایم من بهتر نشده تازه گاهی سرفه هم میکنم بی دلیل .

چی بخورم چکار کنم غذا اصلا هضم نمیشه احساس میکنم مونده داخل معده ، اجابت مزاجم کم شده دفعاتش ، جوش صورت پیشانی فراوان زدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفلاکس ترش کردن داره استرسی هستی؟ تغذیه ت چطوره؟

استرسی شدید فراوان . تغذیه خوبه فست فودی نیستیم زیاد . ادویه زیاد می‌خوردم. ترش کردن یعنی چی ؟ آخه من احساس مزه ی ترش در گلو و مری نمیکنم . 

استرسی شدید فراوان . تغذیه خوبه فست فودی نیستیم زیاد . ادویه زیاد می‌خوردم. ترش کردن یعنی چی ؟ آخه م ...

یعنی اسید معدت برگرده بالا دهنت ترش میشه

من خیلی معده ام ضعیفه اگه رعایت نکنم اسیدش زیاد میشه بعضی این علائم که گفتی میگیرم. تغذیه رو خیلی رعایت کن گلم ادویه و ترشی و سرخ کردنی یه مدت نخور

غذای ساده بخور، سبزیجات خام نخور

علائم سندروم روده تحریک پذیر و رفلاکس داری 

آره ولی درست نمیشه و نمیدونم چرا توی این دو هفته شروع شده این علایم و خیلی رعایت کردم توی این ده روز اما بهتر نشدم آندوسکوپی هم توده نشون نداده نمی‌دونم واقعا چه اتفاقی برای بدنم افتاده 

یعنی اسید معدت برگرده بالا دهنت ترش میشه من خیلی معده ام ضعیفه اگه رعایت نکنم اسیدش زیاد میشه بعضی ...

ببین من بعداز یه حمله پنیک شدید در حدود پنج ماه قبل که زیر سایه پدر مادر محترم و یکی از فامیل بود بشدت ریختم بهم بعدش رفتم پروسه ی ای وی اف و کلی آمپول هورمونی و فلان زدم بعد از اون تپش قلب و آریتمی و فشار خون بالا گرفتم رفتم دکتر قلب کلی هزینه و بررسی گفت مشکلی نیست سکسکه طولانی داشتم و آروغ نتونستم بزنم و احساس توده در گلو و درد قفسه سینه ،،، دکتر اصلا نگفت ممکنه گوارشی باشه . 

حتی چند شب رفتم اورژانس بیمارستان نتوانستند تشخیص بدن که ریفلاکس هست ، توی این دو هفته یک میلیون پول دکتر مجازی دادم فقط که فقط دو نفر درست تشخیص دادند و میگن رفلاکس شدید معده به مری داری و باید درمان کنی و من کلی رعایت کردم این روزها چرا اصلا خوب نمیشم چرا بدتر میشم و استرس و سرچ اینترنتی داره منو واقعا نابود می‌کنه 

یعنی اسید معدت برگرده بالا دهنت ترش میشه من خیلی معده ام ضعیفه اگه رعایت نکنم اسیدش زیاد میشه بعضی ...

دهن من ترش نمیشه ولی احساس میکنم سر معده م غلغل داره می‌جوشه شما از کجا فهمیدید که رفلاکس دارید و از کجا فهمیدی معده ت ضعیفه 

من تکون میخورم آروغ میزنم بعدشم معده م نصف شب گرسنه میشه چکار باید کنم راستی الان شما چه داروهای مصرف می‌کنید 

دهن من ترش نمیشه ولی احساس میکنم سر معده م غلغل داره می‌جوشه شما از کجا فهمیدید که رفلاکس دارید و از ...

من عصبی بشم معده درد میگیرم، نفخ و احساس پری میکنم گاهی با ترش کردن. سندروم روده تحریک پذیرم دارم

داروهای مسکن بخورم معدم اذیت میشه

رژیم غذاییمو اکثر اوقات باید رعایت کنم غذای بیرون بهم نمیسازه و... البته ارثی هم داریم ولی استرس خیلی تشدیدش میکنه الانم چند هفته ست خودم درگیر مشکلات معده ام

من تکون میخورم آروغ میزنم بعدشم معده م نصف شب گرسنه میشه چکار باید کنم راستی الان شما چه داروهای مصر ...

اون گرسنگی واقعی نیست به خاطر مشکل معده ست

من چند هفته پیش رفتم دکتر چندتا دارو داد نفخ شدید داشتم دایمتیکون، پنتوپرازول و یه قرص دیگه اسمش یادم رفت

من عصبی بشم معده درد میگیرم، نفخ و احساس پری میکنم گاهی با ترش کردن. سندروم روده تحریک پذیرم دارم د ...

منم استرس زیاد دارم کلا درونی هست برای من برای هر مسأله ای استرس میاد سراغم نمی‌دونم چرا خیلی حالم خرابه 

شما هم آروغ مکرر و زیاد و جوشیدن سر معده دارید ؟ علایم روده تحریک پذیر برای شما چی هست . ببخشیدا من نیاز به کمک دارم واقعا 

2706